За статистикою 20% недоношених дітей мають серйозні вади розвитку. Це викликано тим, що малюк не встиг сформуватися повністю до народження. Тому так важливо вчасно лягти на збереження вагітності - щоб уникнути передчасних пологів. У яких випадках варто лягати на збереження, і що тобі це дасть? Читай в нашій статті.
Що роблять на збереженні вагітності?

Лягти на збереження вагітності

Для молодих мам фраза "лягти на збереження вагітності" здається дивною. Що це означає? Це означає, що майбутня мама буде перебувати під наглядом лікаря якийсь час до пологів, залежно від необхідності. У цей час завжди будуть поруч фахівці і необхідна апаратура, що дозволить уникнути передчасних пологів. Для дитини на пізніх термінах вагітності важливий кожен додатковий день, проведений в утробі матері.


У лікарні тобі буде забезпечено необхідний спокій, постільний режим і ретельний контроль за твоїм станом. Крім того, існує на денному стаціонарі: в такому випадку матуся днем перебуває в лікарні, а на ніч її відпускають додому.

Чи надовго лягають на збереження?

Збереження може тривати від 4 днів до 40 тижнів - все в залежності від твого стану. Мінімальний термін - 4 дні - призначають при підготовці до запланованого кесаревого розтину. Максимальний термін - це велика рідкість, але все ж трапляється. Всю вагітність пролежати на збереженні можуть ті матусі, які страждають пороками серця або тяжкою формою діабету. Чи надовго лягають на збереження