Від тебе не вимагається бути шеф-кухарем або мати в розпорядженні багато часу, щоб приготувати дитяче харчування для свого малюка. Ми розповімо, як це легко і просто зробити.

Як самостійно приготувати дитяче харчування

Готуємо дитяче харчування самостійно: переваги

Приготування свого власного дитячого харчування насправді простіше, ніж це здається: треба просто подрібнити у блендері кілька приготованих на пару овочів, фруктів або варене м'ясо - і все готово! Це також хороший спосіб краще проконтролювати те, що твоя дитина вживає в їжу, і заощадити гроші на дорогих магазинних продуктах. Це може навіть запобігти в майбутньому прискіпливість до їжі у твоєї дитини (якої відомі багато малюків), оскільки власноруч приготоване дитяче харчування може привчити дитину до набагато більшого розмаїттям смаків.

"Готові продукти дитячого харчування насправді досить обмежені за своїм складом в порівнянні з усім різноманіттям фруктів і овочів, які можна купити в магазині", - говорить Бріджит Суїнні, доктор медицини і автор книги "Дитяче харчування" .


"Наприклад, таку зелень, як шпинат, який багатий лютеїном - антиоксидантом, необхідним для здоров'я очей, ви не побачите в готовому дитячому харчуванні! Дитинство - прекрасний час, коли можна спробувати різні продукти, щоб пробудити у малюків бажання вживати різноманітну їжу в більш старшому віці ".

Ти готова дати своїй дитині шанс правильно і різноманітно харчуватися? Тоді ми розповімо, що тобі потрібно врахувати.

Почати просто

Хоча є деякі дивні комбайни, призначені для створення пюре, але насправді дорогі гаджети не є необхідними для приготування дитячого харчування. Цілком імовірно, що на твоїй кухні є все, що необхідно: мікрохвильова піч або пароварка, блендер або кухонний комбайн для подрібнення продуктів в пюре.