Материнське молоко .. Що може бути краще і корисніше для малюка? У ньому є всі необхідні для розвитку і росту дитини жири, мікроелементи, вітаміни. І все це - в самій оптимальній пропорції. Грудне вигодовування також є і основою психологічного комфорту малюка і мами. Але що робити, якщо годування грудьми неможливо? Про секрети штучного вигодовування ми і поговоримо далі.
Коли необхідний прикорм немовлят?

Коли необхідний прикорм

Вдаватися до даного методу годування мамам доводиться, якщо вагітність протікала з ускладненнями, а пологи були важкими. Прикорм необхідний і в тому випадку, якщо жінка приймала сильнодіючі лікарські препарати, які могли проникнути в грудне молоко або ж якщо вона перенесла інфекційне захворювання. Також це необхідно, якщо контрольні зважування довели, що дитина слабо додає у вазі.


Бувають і ситуації, коли мамі необхідно залишити немовля під наглядом родичів, а зцідженого молока просто-напросто не вистачить для повноцінної годівлі.

Що в цих сумішах?

Перед тим, як купити дитячу суміш, не забудь звернути увагу на її склад. Так, якщо фахівець рекомендує годувати дитину будь-яким конкретним замінником грудного молока, поцікався, який саме білок в ньому присутня. Добре, якщо там буде переважати сироваткова фракція. Що стосується вуглеводів, то в жіночому молоці основний - лактоза. Також разом з лактозою в сумішах штучного вигодовування можуть бути і полімери глюкози. А от якщо ти виявила в складі сахарозу - краще поверни коробку на полицю. Не варто годувати малюка і сумішами з високим вмістом заліза. Це може призвести до зригування, а ще - до зміни характеру стільця і навіть до погіршення смакових властивостей продукту.