Про що повинна піклуватися кожна вагітна жінка? Звичайно ж, в першу чергу про здоров'я. Як про своє, так і про здоров'я малюка. Саме тому ми сьогодні пропонуємо в якості подарунка для майбутньої мами ось такі от здорові й корисні ідеї! Вибирай що тобі до душі!

Фільтр "НАША ВОДА Джерельна Вода 1" - 250 грн

Подарунок тижні для вагітної: фільтр для води

Вода - джерело сил, краси та здоров'я. Сьогодні з-під крана в наші квартири біжить вода вже давно не тієї "свіжості" і "якості". А тому її обов'язково треба фільтрувати. Для цього ми пропонуємо тобі зручний настільний проточний домашній фільтр.

Чому вибрали?

Фільтр "Джерельна Вода 1" - це дуже зручний і простий спосіб очищення питної води будинки. Таке пристосування легко підключається до крана. А замінити картридж у фільтрі може навіть дитина!

Гідності

Цей фільтр прекрасно видаляє хлор та його сполуки, кольорові і важкі метали. Він також очищає водичку від природних органічних домішок. Додатковий плюс - знезараження води.

Де купити?
Сироватка для обличчя антивікова Givenchy Vax "in For Youth - 485 грн

Подарунок тижні для вагітної: антивікова сироватка для обличчя

Кожній жінці хочеться мати ідеальну фігуру і завжди свіже молоде личко. Але час невблаганно. Що ж робити? Звичайно ж, скористатися досягненнями сучасної косметології.

Чому вибрали?

Це ноу-хау в серії антивікового догляду. Ця особлива ін'єкція молодості дозволяє уповільнити процес старіння шкіри і продовжити її молодість шляхом виробництва мікростімулов, що спонукають клітини до відтворення своїх власних захисних протеїнів саме в тій кількості, яка і необхідно шкірі кожен день.

Гідності

Вже через 6 годин застосування засобу виробництво протеїну HSP70 збільшується на 24%.


Ця прекрасна захист від старіння здатна зробити шкіру більш пружною і стійкою до стресів. Сповільнюється процес утворення зморшок, а тонус шкіри - значно підвищується. Обсяг засоби: 15ml. Вік: 35 +.

Де купити?
Апарат для пресотерапії Air Leg Massager MQ790 - 1200 грн

Подарунок тижні для вагітної: апарат для пресотерапії

Струнка фігура, як ми писали раніше - це мрія всіх жінок. Але не всі дами можуть дозволити собі ходити в дорогий тренажерний зал або на масаж. Вирішити цю проблему може домашній апарат для проведення процедур пресотерапії.

Чому вибрали?

Maniquick Air Leg Massager MQ790 можна використовувати в домашніх умовах. Він призначений для проведення процедури лімфодренажу. Завдяки такій процедурі поліпшується циркуляцію крові і ліквідуються застійні явища. Все це призводить до поліпшення самопочуття жінки і має яскраво виражений лікувальний і косметичний ефект. Іншими словами, такі регулярні процедури допоможуть майбутній мамі боротися з набряками, зайвою вагою та проявами целюліту. Перед покупкою апарату обов'язково проконсультуйся з лікарем і прочитай в інструкції про протипоказання.

Де купити?