Ви не уявляєте, як жити без улюбленого парфуму? Щодня наносите улюблений аромат або міняєте його в залежності від пори року? А чи вмієте ви користуватися парфумами правильно? Розглянемо основні поради парфумерів із застосування духів.

 1. Доведено, що з віком здатність сприймати запахи поступово притупляється. Більшою мірою це відноситься до чоловіків, але і жінкам слід пам'ятати про цю особливість, тому дотримуйте помірність при нанесенні духів, особливо в літній час - цілком можливо, що це не духи не пахнуть, а ваш нюх ні.
 2. Спека загострює нюх, тим самим, посилюючи вплив запаху на людину. Слід зупинити свій вибір на легких свіжих ароматах, які будуть ненав'язливо огортати вас теплим літнім днем.
 3. Найпоширеніший спосіб нанесення аромату - просто побризкати його на себе. Однак, це може викликати роздратування шкіри після гоління. Це відбувається тому, що туалетна вода містить до 80 відсотків спирту, і чоловікам слід знати, що наносити її на шкіру після гоління не рекомендується. Для цього є спеціальні продукти, заспокійливі шкіру після застосування бритви і знімають роздратування.
 4. Волосся дуже добре "тримають" аромат туалетної води. Розпорошите духи в повітря і пройдіть через що вийшло хмара аромату - волосся просочаться їм, і весь день ваш аромат буде з вами. Але є одна умова - волосся повинні бути чистими. А ось жирна і брудна голова може спотворити аромат.
 5. Використовуючи духи, потрібно бути акуратними по відношенню до дорогоцінних виробів.


  Духами можна пошкодити перли, виріб з бурштину та інших натуральних каменів. Тому надягайте прикраси після нанесення духів.

 6. Нанесення аромату на одяг має деякі особливості. На деяких тканинах можуть залишитися плями, синтетика сильно змінює запах, а ось хутро і шерсть цілком нешкідливі і "тримають" запах довгий час.
 7. Парфуми містять самий концентрований аромат, правильно наносити їх безпосередньо на шкіру. Розкриваючись на шкірі протягом дня, виходить індивідуальний аромат.
 8. Аромат швидко зникне, якщо жінка нанесла його тільки за вухами, а чоловік скористався тільки засобом після гоління. Це пояснюється летючість аромату, він піднімається знизу вгору.
 9. Аромат слід оновлювати до трьох разів на день, тоді улюблений запах буде огортати вас постійно.
 10. Висококалорійна їжа загострює запах парфумів. Крім того, запах посилюється при підвищенні температури тіла, змінюється після вживання ліків і куріння.
 11. Правилом хорошого тону вважається, коли аромат людини починає відчуватися в радіусі витягнутої руки. Аромат, це тонкий сигнал, який людина посилає оточуючим, він створює особливу атмосферу навколо його власника.

І в ув'язненні, нагадуємо, зберігайте парфумерію в сухому прохолодному місці подалі від яскравого світла, і тоді в Протягом трьох років ваші духи будуть мати той запах, через який ви їх любите.