Коли ви будете подорожувати по Європі, обов'язково виділіть час, що б відвідати Грецію. Це країна з дуже давньою і всесвітньо відомою історією, здатна здивувати вас своєю таємничістю. Стародавні міфи і легенди стануть ближчими, якщо ви відвідаєте цю країну.

Дана країна відома своїм кліматом, а також курортами. Саме тут безліч пляжів, кафе, ресторанів. Окрему увагу варто звернути на грецьку кухню і рідкісні вина, якими славиться ця країна. Також варто звернути увагу і на культурну цінність даної країни. Саме тут ви зможете ознайомитися з історичними і навіть міфічними місцями. Крит - це місце, де, згідно давньогрецьких міфів і легенд, зародилося життя. Крит - це місце, відоме своїм достатком пам'яток, історичних місць та інших. Як приклад, можна назвати Кноський палац. Це будівля була побудована і призначалося для царя Міноса. Колись саме цей цар правил Критом. А цей палац був зосередженням влади.

Пам'ятки - це візитна картка країни. Ви зможете тут знайти величезну кількість різних цікавих місць. У першу чергу, варто відзначити Акрополь. Ця споруда є головною особливістю міста Афіни, саме ця споруда є сполучною ланкою між давньогрецькою культурою і сучасною.


Споруда представляє собою скелю, що вважається священною, вона існує вже тисячоліття.

Самі Афіни відрізняються пишністю. Тільки тут об'єдналися сучасні тенденції і стародавні традиції. Вулички Афін залишать незабутнє враження у туристів.

Храм одного з богів Олімпу, а точніше, головного бога - Зевса-громовержця, теж вражає своєю пишністю. А також це будова відрізняється і розмірами. Наприклад, довжина будівлі складає близько 100 метрів. А фасади досягають 40 метрів.

Цікавим буде й те, що саме в Греції досі багато археологічних розкопок.

Для жінок може бути цікавим безліч бутіків і магазинів, розташованих у великих містах даної країни. Також саме тут ви зможете гарно провести час і відпочити. До слова, безліч крамниць, де можна купити своєрідні сувеніри, також наявні. Але не тільки у великих містах, а й у маленьких.

Саме тому, все вищеописане рекомендує вам під час планування вашої подорожі по Європі, включити в список країн, обраних для відвідування, і Грецію.