Якщо ви вирішили відвідати безліч європейських країн, слід зазначити, що імена Швейцарія повинна очолювати цей список. Ця країна відома своїми годинниками та банками, які не тільки надійні, але і довговічні. Саме в цій країні ви знайдете безліч гір, приголомшливих уяву, зможете побачити дивовижні льодовики, а природа країни залишить незабутнє враження. Також ви, звичайно, здивуєтеся культурі та рівнем життя в цій країні. Швейцарія для туриста - це країна з відмінними гірськолижними курортами, з розвиненою туристичною інфраструктурою. У цій країні об'єдналося безліч народів і мов, саме тому вона так цікава. Ви можете бути впевнені в тому, що будь ви в Швейцарії проїздом, або ж вирішили провести тут весь свій відпочинок - він пройде на найвищому рівні, і ви, безумовно, залишитеся задоволені ним.

Символом Швейцарії є гора Маттерхорн. Пік цієї гори тягнеться в саме небо. Піднятися на вершину льодовика в Альпах є складною справою, але все ж така краса і неповторність пейзажів і природи варто цієї праці. Саме навколо цієї гори і знаходяться найпопулярніші гірськолижні курорти.

Цікавим для відвідування стане і місто Беллінцона. Тут безліч замків, тому місто часто називають містом замків.


Місто відрізняється своїми яскравими і мальовничими пейзажами. Також ви можете відвідати цілих 3 замку, які підносяться над прилеглою територією і самим містом.

міст Каплиці також може стати дуже цікавим місцем для відвідування. Він приваблює багатьох туристів. Адже це найстаріший дерев'яний міст Європи, що зберігся до наших днів. Його побудували кілька століть тому, а використовувався він як засіб захисту. Звичайно ж, сьогодні він дуже сильно змінився. Тут дуже часто можна побачити різні виставки, як художні, так і історичні.

Кухня в Швейцарії також різноманітна і досить цікава. Перше, що слід відзначити, що вона дуже обширна. Адже мало того, що країна межує з такими державами, як Італія, Франція і Німеччина, кухні яких вельми своєрідні і неповторні, так ще й всередині самої країни безліч різних народностей. Саме тому кухня дуже багата на самі різні страви, які влаштують багатьох. Більшість страв, тим не менш, пов'язані з тим, що виробляє сільське господарство. Навіть в їжі швейцарці зберігають своє незмінна якість. Безумовно, ви знаєте про це. Як приклад, можна навести неповторний смак справжнього швейцарського сиру.