Доглянуті руки з ідеальним, бездоганно виконаним манікюром - візитна картка кожної поважаючої себе жінки. Саме тому представниці прекрасної половини людства приділяють даної складової свого способу найпильнішу увагу і дбайливий догляд.

Як відомо, жінки намагаються не відставати від вимог моди, які повною мірою відносяться і до області нігтьового дизайну . Кожен новий сезон пропонує жіночому увазі нові тенденції манікюру, що відрізняються різноманітністю і все більш удосконаленим зовнішнім виглядом.

Однак, не варто забувати про те, що як неправильно підібрана форма нігтів, так і колірна гамма лакують засобів, здатні внести певні розбіжності в жіночий образ і зіпсувати його. Саме з цих причин манікюр не слід сприймати як щось таке, що не вимагає особливих зусиль. Тим більше, що різноманіття модних віянь в доданні нігтям зовнішнього лиску дозволяє кожній жінці підібрати ту нігтьову "оболонку", найбільш підходящу їй і смаку, і по статусу.

Відносно модного сезону весни 2010 стилісти в області нігтьового дизайну позначили такі вимоги до манікюру:

  1. Природна форма нігтьової пластини - нігті обов'язково повинні бути натуральними, мають плавну, закруглену форму. Також допустимі овальна і мигдалеподібна форми пластини, за умови збереження плавності й м'якості ліній. Якщо ж стан власних нігтів залишає бажати кращого, вітається професійне акрилове нарощування, що дозволяє досягти максимально природного зовнішнього вигляду. Ознакою поганого смаку в даному сезоні вважаються нігті занадто чудернацької форми, наприклад, квадратні або трикутні.
  2. Коротка довжина - ще одна вимога сучасного манікюру. Маленькі, акуратні нігті є знову ж ознака природності .
  3. Найбільш краща колірна гамма - відтінки жовтого, коралового, червоного, оранжевого. При цьому чим яскравіше лак, тим краще.


    В ряду безумовних фаворитів сезону - матові лакують кошти. Крім того, при нанесенні покриття фахівці рекомендують використовувати змішання лаків двох близьких один одному відтінків.

  4. На піку популярності - складні, хитромудрі малюнки на нігтьової пластини. Особливо вітаються мереживні і геометричні візерунки.
  5. Безпрограшний вид покриття - манікюр, виконаний в чорно-білій тематиці, при цьому додатково прикрашений стразами. Одна з найбільш креативних варіацій - широкі чорні смуги, діагонально розташовані на матовому білому фоні і прикрашені в хаотичному порядку стразами.
  6. Класичний французький манікюр не поспішає здавати свої позиції і не втрачає актуальності. Модне доповнення - яскраві візерунки, що поєднують в собі лаки контрастних відтінків. На звання "хіт сезону", на думку більшості стилістів, може претендувати френч, виконаний у помаранчевій, зеленої або рожевою колірній гамі.
  7. Вітається і нігтьова скульптура, складові прикраси якої можуть бути найрізноманітнішими - від квіточок і бантиків до складних орієнтальних знаків та інших предметів. Неодмінна умова - нігті повинні бути злегка подовженої форми, щоб найбільш правильно і зручно розмістити по поверхні пластини прикраси, а лакують засіб - пастельних відтінків.