Розробники цієї системи схуднення стверджують, що це панацея абсолютно для кожного. За допомогою цієї програми ви скинете зайву вагу, не докладаючи ніяких зусиль.

Важкі фізичні навантаження і виснажливі дієти вам замінить чудодійний диск, який необхідно переглядати по певному режиму.

Давайте для початку з'ясуємо, що ж являє собою 25 кадр. Око людини реагує тільки на 24 кадру в секунду. Якщо відбувається вставка 25 кадру, він буде сприйматися на підсвідомому рівні. Цю методику можна порівняти з впливом гіпнозу на людину. Відомо, що цей спосіб використали деякі політики й відомі бренди, щоб завербувати більше людей.

Методика схуднення 25 кадр спрямована виключно на позитивний вплив на людину. Вона є зручною і, як кажуть відгуки багатьох людей, досить ефективною. Вам необхідно встановити програму з диска на комп'ютер, зробити нескладні налаштування і просто переглядати відеоматеріали 1 - 3 години на день. Вставка того самого 25 кадру відбувається автоматично і непомітно для вас. Найчастіше вставляються короткі фрази, наприклад, "я важу 50 кілограмів і я у відмінній формі". У мозок "вбиваються" ці вимоги, і він на підсвідомому рівні спонукає людину відповідати їм.

Відгуки фахівців на рахунок методики схуднення 25 кадр неоднозначні.


Деякі психологи стверджують, що методика дуже ефективна, оскільки всі дії людини генеруються саме на рівні підсвідомості. Інші кажуть, що методика схуднення 25 кадр - це так званий "ефект плацебо". Людина вірить, що схудне завдяки цій методиці, і сам починає докладати для цього зусилля. Досягнувши результату, він говорить, що саме чудо-диск позбавив його від зайвої ваги, хоча насправді диск став просто сильною мотивацією і людина сам почав діяти.

Розробники методики схуднення 25 кадр стверджують, що їхній продукт безпечний на всі сто і підходить абсолютно всім, включаючи дітей з 14 років. Ви можете в настройках вибрати відповідний вам режим або навіть самостійно додати в програму ті матеріали, які вважаєте корисними для себе.

Важливим моментом є те, що цей продукт розповсюджується в мережі Інтернет, де найчастіше можна зустрітися з шахраями. Багато йдуть на все заради легкої наживи, тому, на жаль, потрапити на непорядних продавців підробних дисків дуже просто. Якщо ви все-таки вирішили придбати методику схуднення 25 кадр, підійдіть до цієї купівлі з усією відповідальністю. Довіряйте тільки офіційним, перевіреним продавцям, які нададуть вам всі сертифікати на продукцію на першу вимогу. Будьте пильні і не дозволяйте нікому пробратися в ваша підсвідомість без вашої згоди.