Сучасні методики схуднення досить різноманітні. Серед них зустрічаються прості, які підходять практично кожному.

І досить незвичайні, до яких більшість людей ставиться скептично. Давайте розглянемо кілька відомих методик схуднення.

Сьогодні стали популярними методики схуднення від відомих особистостей. Багато дівчат намагаються наслідувати своїх кумирів і слідують їх способу схуднення. Але все ж більш розумним буде вибрати методику схуднення, яку становив дієтолог або людина, що має пряме відношення до медицини.

Методика схуднення Олени Малишевої є хорошим прикладом у цьому випадку. Практично всі відгуки про цю методику говорять про її ефективність. Зручність даної методики полягає в тому, що вона не має жорсткого обмеження в їжі. Треба їсти строго по певному режиму і ні в якому разі не голодувати. Ви просто повинні постійно підраховувати вживаються калорії. Для цього існують спеціальні таблиці, а в Інтернеті можна скористатися калькулятором для підрахунку калорій.

Поширеною серед жінок різного віку є методика схуднення за 7 днів. Жінкам доводиться вдаватися до швидкого схуднення, як правило, перед якимось важливим подією. Часу мало, тому необхідно діяти швидко і ефективно. Цікавим є факт, що немає якоїсь конкретної дієти для цієї методики схуднення. Багато розробники вносять свої корективи і пропонують різні дієти, але, не дивлячись на це, суть методики залишається колишньою: схуднути за 7 днів. У цій методиці найчастіше застосовують дієту під назвою "Любимая" і японську дієту.

Досить незвичайною і водночас непростий є така методика схуднення як монодиета.


Під монодієтою ми розуміємо вживання тільки одного єдиного продукту протягом всієї дієти. Такий спосіб схуднення підійде далеко не кожному. Адже навіть якщо в цій дієті буде ваш найулюбленіший продукт, швидше за все, через пару - трійку днів ви навіть дивитися на нього не зможете. Найпоширенішою монодієтою є гречана. Гречка - дуже ситна каша, і тому після прийому їжі ви ще довгий час не хочете їсти. Декількох тижнів дієти достатньо для того, щоб скинути 5 -10 кг. Багато дієтологів говорять про шкоду такої методики, адже організм отримує далеко не всі необхідні йому вітаміни і мікроелементи, що може негативно позначитися на здоров'ї.

Така методика схуднення як 25 кадр з'явилася кілька десятків років тому і вже встигла облетіти весь світ. Але, не дивлячись на те, що ця методика перевірена часом, багато хто до цих пір відносяться до неї скептично. Принцип дії методики для схуднення 25 кадр полягає в наступному: ви встановлюєте на свій комп'ютер спеціальну програму і переглядаєте кілька годин на день відеозапису. Ваш зіницю сприймає 24 кадру в секунду, а саме той чудодійний 25 кадр, який сприяє зниженню ваги, сприймається вашою підсвідомістю. Так, завдяки "програмування" вашого мозку, організм сам починає прагнути до схуднення. Цей метод добре підходить для використання вдома. Замість постійного перемикання каналів телевізора в пошуках чогось цікавого, ви щодня дивіться корисну для вас програму і худнете.