Статистика стверджує, що в 80% випадків жертвами отруєння грибами стають діти. Головною причиною цього є незнання батьків, з якого віку можна давати гриби малюкам.

Гриби є досить важким продуктом для засвоєння. Навіть організм дорослої людини не завжди здатний ефективно впоратися з переварюванням грибних страв. У діток система травлення закінчує формуватися приблизно на 8 році життя, тому їй впоратися з грибами тим більше складно.

У зв'язку з цим батькам просто необхідно уважно ставитися до того, що їсть малюк. Крім того, потрібно пояснювати маленьким дітям у віці 3-5 років, чому їм не можна їсти гриби і чим це загрожує. Відомо, що з цікавості дітки можуть навіть полизати красиві знайдені на вулиці гриби.

Лікарі стверджують, що для дітей молодше семи років гриби повинні бути виключені з раціону навіть у маленьких порціях. У малюків ще не до кінця сформовані шлункова, м'язова, дезінтоксикаційна системи організму, тому небезпека дуже висока. Діткам постарше не варто додавати в раціон гриби частіше, ніж один раз на 14 днів. Звичайно, на сприйняття грибів організмом впливають індивідуальна переносимість і чутливість. Так, наприклад, є показники, що жителі одних регіонів на порядок краще засвоюють гриби, ніж люди з інших.

Введення грибів в раціон малюка

Правильне введення грибів в раціон дітей допомагає запобігти прояву небезпечних ознак.

Згідно словами лікарів, існують випадки, коли немовлята страждають від отруєння грибними токсинами, що потрапили в їх організм через материнське молоко.


У зв'язку з цим рекомендується відмовлятися від вживання грибів під час годування грудьми, щоб убезпечити свого малюка.

Якщо вас хвилює, в якому періоді життя малюку можна познайомитися з грибами, у лікарів є відповідь - в 7 років. При цьому не можна давати дитині повноцінне грибне блюдо. Ви можете запропонувати йому грибний соус або суп на грибному бульйоні.

Дітям у перший раз рекомендується давати гриби другої категорії. У них практично немає токсинів, та й засвоюються вони набагато легше.

До підліткового періоду дітям можна їсти виключно гриби першої категорії. При цьому грибні страви потрібно давати йому дуже рідко.

Тільки в 10-11 років дітям можна додавати в раціон більш важкі грибні страви, наприклад, піцу з грибами, млинці з ними ж, пиріжки, зрази.

Солоні і мариновані гриби - останній етап знайомства дітей з цим продуктом.