Легендарний італійський виробник ювелірних виробів і розкішних аксесуарів - бренд "Bvlgari" - займає привілейоване становище в світі предметів lux-класу. Вся продукція від "Bvlgari" - будь-то дорогоцінний кольє, дизайнерські годинники або шкіряна дамська сумочка - являє собою речі справді унікальні, повні вишуканості і досконалості.

Разом з тим бренд має і власну лінію парфумерії. І якщо розкішні аксесуари від італійських ювелірів доступні по кишені далеко не кожному, то доторкнутися до чарівного світу "Bvlgari" за допомогою їх ароматів, що відрізняються високою якістю і прийнятними для багатьох людей цінами, цілком реально.

У робочому календарі дому "Bvlgari" лютого 2010 відзначений наступним подією: лімітований випуск нового аромату "BLV Eau d'Ete" (Літня вода).


Цей парфум створювався як полегшена, більш витончена і злегка модернізована версія знаменитого і став вже класикою аромату "BLV", випущеного десять років тому.

Як вважають фахівці бренду, особливо новий аромат припаде до душі молодим шанувальникам стилю "Bvlgari".

"BLV Eau d'Ete" відноситься до сімейства квіткових, пряних ароматів. Основу парфумерної композиції складають такі інгредієнти:

  • "верхні ноти" - м'ята, італійський лимон;
  • "ноти серця" - корінь ірису, кориця, амбра;
  • "базові ноти" - сіамський бензоин, бальзамічні смоли.

Аромат "BLV Eau d'Ete" від "Bvlgari" представлений в концентрації Eau De Toilette, номінальний обсяг флаконів становить 30 мл і 50 мл.