Пальто, як і інші види верхнього одягу, ми купуємо не на один рік. Річ це дорога, так що більшість жінок навряд чи може собі дозволити міняти її кожен сезон. Та це й не потрібно, адже за допомогою вміло підібраних аксесуарів ви можете кардинально змінити свій образ.

І шарф в цьому списку займає одне з перших місць. Адже шарф - це не просто стильний аксесуар, здатний захистити нас від холоду та вітру. Це ще й чудова можливість в одну мить і, що важливо, без істотних матеріальних витрат, змінити наш спосіб, та ще й додати старому пальто новий вигляд.

Підбираючи для себе новий шарф, враховуйте те, наскільки він підходить до кольору вашої шкіри і очей, і, звичайно, як він гармонує з кольором вашого пальто. Важливо і те, як саме ви будете носити шарф. Адже пов'язати його на пальто можна по-різному. Ось як можна це зробити в залежності від виду шарфа і фасону верхнього одягу.

Довгий шарф

Способів зав'язування довгого шарфа багато. Найпростіший з них - це просто накинути його недбало на плечі, залишивши на грудях вільні кінці. Відмінно виглядає такою вільний стиль, якщо ви любите носити пальто нарозхрист і у нього широкий відкладний комір.

А от якщо ви носите закрите пальто з коміром у вигляді стійки, то можете обернути шарф навколо шиї і зав'язати його кінці у вільний вузол на грудях, або ж залишити їх вільними. До речі, якщо ви одягаєте такий довгий і щільний шарф в холодну погоду щоб зігрітися, ви можете обернути його навколо шиї стільки разів, наскільки вистачить його довжини. Таким чином краще носити шарф з верхнім одягом у стилі casual.

А якщо у вас більш ошатний варіант верхнього одягу, до того ж декорованої хутром, ви можете перекинути його кінці вільно на спину.

Ще один елегантний і ошатний варіант - перекинути довгий і широкий шарф через плече, після чого один кінець закинути назад.Можна носити довгий шарф і так званим "французьким" вузлом, який зав'язують на голу шию і носять поверх пальто. Для цього потрібно скласти шарф рівно навпіл, обернути навколо шиї і протягнути вільні кінці в петлю з іншого боку. Ви можете сховати кінці під одяг, а можете випустити їх назовні.

Короткий шарф

Зазвичай короткі шарфики зав'язують на шиї, а їх кінці акуратно ховають під пальто. Однак ви можете носити короткий шарф і по-іншому: обв'яжіть шарфик навколо шиї, а з вільних кінців, поверх його полотна зав'яжіть маленький вузлик. Ви можете залишити його по центру, а можете зрушити на бік, що додасть образу жіночності.

Якщо у вас короткий шарф з хутра або оксамиту - його буде складно зав'язати на вузол. У цьому випадку, щоб красиво закріпити такий аксесуар, краще скористатися брошкою або декоративної шпилькою, що допоможе максимально його зафіксувати. До того ж це стане додатковим прикрасою до вашого наряду.

Тонкий шарф

З тонкого шарфа ви можете зробити красиву драпіровку. Наприклад, у вигляді банта. Для цього складіть шарф "гармошкою" і зав'яжіть вузлик так, щоб він припав рівно на середину. Тепер оберніть складене полотно шарфа навколо шиї, розташувавши вузлик під підборіддям. Перехрестіть кінці шарфа ззаду, знову заведіть їх вперед і протягніть через вузлик - так він буде триматися більш міцно.

Також ви можете ефектно задрапірувати тонкий шарф в вирізі пальто. Для цього потрібно скачати його в нещільний рулон і вільно укласти навколо шиї, а кінці шарфа завести вперед і двічі схрестити їх. Тепер залишилося перекинути кінці назад, зав'язати їх вузлом і розправити утворилися складки.