Рожеві, червоні, фіолетові. Високі і пишні або ж маленькі, але не менш прекрасні. Ви думаєте, це зовнішні характеристики жінок? А ось і ні! Все це про те, що викликає у нас почуття щастя, знімає стрес, зменшує наш гнів, приносить радість і тамує біль. Ви все ще думаєте, що це? Звичайно ж, квіти! Простий і в той же час красивий спосіб передати свої емоції і почуття, а також підняти настрій близьким людям і собі в тому числі.

Згідно з даними вчених в усьому світі існує близько 270 тис. Видів квітів, тому вибрати з цієї кількості один - найкрасивіший вид у світі, майже неможливо, так як кожна квітка сам по собі унікальний і прекрасний, і напевно у кожного знайдеться свій цінитель. Для того щоб вибрати найцікавіші квіти у світі, створюються різні конкурси та рейтинги, які не враховують найбільш поширені і улюблені нами види квітів, а тільки такі їх характеристики як рідкість у природі, відповідність квітки до стебла, забарвлення і т.д.

10 найкрасивіших видів квітів у світі

Отже, перше місце займає офіційний символ Японії - сакура . Сакура або Японська Вишня - це сама тендітна і недовговічна краса, адже цвіте вона менше тижня. Вона належить до окремого виду декоративних дерев сімейства Рожевих. Так як сакура особливо шанується японцями, у них є особлива традиція милування квітами (Ханами), а також спеціальний свято, під час якого вони зовсім не ходять на роботу, а тільки насолоджуються цим символом їх розвиненою та культурної країни. Орієнтовна дата початку свята цвітіння сакури - 27 березня. Однак точної дати немає, так як вона цілком залежить від початку розквіту. Під час свята вся Японія перетворюється і вкривається безліччю маленьких квітів від ніжно-білого до яскраво-рожевого відтінку.

Ці дерева є всюди, в кожному японському містечку, кожному парку, на кожній алеї, і під час їх ніжного цвітіння навколишній пейзаж робиться дуже спокійним і умиротвореним.

Друге місце

Не менш красивими є Канни. Ці квіти - єдині представники сімейства Каннів. Налічується близько 50 їх видів, які розрізняються тільки відтінками і різноманіттям колірної гами.


Ростуть вони в основному в Центральній і Південній Америці, але поступово стають популярними в Європі, Латинській Америці, Індії, Індонезії та інших країнах, оскільки мають крохмалисті кореневища, які використовуються для промислових цілей.

Райська пташка

Стреліция, або Райська пташка (неофіційна назва) - це екзотичні квіти, природним місцем існування яких є Південна Африка, але їх також можна вирощувати і як кімнатні рослини або ж милуватися в зрізаному вигляді. У роді налічується всього 4 види цієї багаторічної рослини, а названий він був на честь Шарлотти Мекленбург-Стреліцкого з герцогства Стреліц, яка згодом стала Королевою Великобританії.

Четверте місце

На четвертому місці також квітка, названий на честь принцеси - гортензія. "Судин з водою" або рослин роду

Гортензія налічується близько 80 видів, а самої Гортензії існує більше 600 видів. Звичайна висота куща становить від 1 до 3 метрів, але є й такі види, висота яких сягає 30 метрів. Вони бувають як листяні, так і вічнозелені, а їх суцвіття дуже пишні і великі.

"Весільний квітка"

Самою надзвичайною є Калла болотна або Белокрильнік, представник сімейства ароннікових. Ця квітка найчастіше зустрічається у вазонах і весільних букетах, але природним середовищем його проживання є болотисті водойми, тванисті області, річки і береги помірних широт .

Рудбекія, Діцентра чудова, Гіацинт, Лантана і Дендробіум

Всі ці квіти також увійшли до рейтингу найпрекрасніших видів квітів у світі, але розподіл їх місць може здатися несправедливим, так як комусь дендробиум здасться більш красивим, ніж рудбекия, але все ж рудбекия знаходиться на шостому місці, а дендробиум на десятому.

Туфелька Божої Матері, Розбите Серце, Квітка серця, Сердечко Жанетти - все це назви однієї і тієї ж діцентри прекрасною, яка займає сьоме місце. Прекрасна квітка гіацинт, названий так на честь грецького юнака Гіацинта, знаходиться на 8 місці, а лантану - на дев'ятому.