Далеко не кожна сучасна дівчина може похвалитися густими і довгими віями, але все ж всі дівчата хочуть мати пухнасті і красиві вії. Насправді, їх первісної функцією був захист наших очей від попадання дрібних комах і пилу, але ще стародавні єгиптяни помітили, що вони є найвиразнішим елементом особи, і з тих самих пір вії стали справжнім еталоном краси.

Випадковий рекорд або не жіноча це справа

На сьогоднішній день існує величезна кількість косметичних засобів для росту вій, які жінки з успіхом застосовують, але все ж самі довгі вії в світі по книзі рекордів Гіннеса належать чоловікові.

Для того щоб визначити справжнього рекордсмена, відбирали тільки тих людей, у яких вії виросли природним чином. Так, житель Індії - пхут Рав Мауле є володарем 47 міліметрових найдовших вій в світі. Цей чоловік говорить, що вони виросли природним способом, і він ніколи за ними не доглядав ніяким особливим методом. Правда це чи ні, все ж встановлено, що його вії природні і якщо він притискає їх до обличчя, то вони дістають до його нижньої губи. Індіанець зізнається, що він ніколи не хотів стати рекордсменом і вважав таку довжину вій ненормальною, тому часто їх остригають і виривав.

Можливо це і правда, так як агенти книги рекордів Гіннеса, насправді, приїжджали в його містечко, щоб зафіксувати інший рекорд, а точніше найстарішу корову в світі, але зовсім випадково їм на очі потрапив пхут, що і призвело до встановлення нового світового рекорду.

Зараз Мауле вже не дуже хвилюється про те, як він виглядає, так як йому вже 62 роки, але в дитинстві, через цю його особливості, його дуже часто називали дівчиною.

Підростаюче покоління

Рекорд по довжині вій також встановлений і в Росії.


Як не дивно, він також належить чоловікові, точніше хлопчикові 7 років, Муінне Бучонаеву. Цей хлопчик - другий у світі за показниками рекорду. Його надбання складає цілих 36 міліметрів
, але це ще не все, так як хлопчик народився з такими довгими віями і вони весь час продовжують рости, тому не виключено, що незабаром він стане абсолютним у своєму роді рекордсменом.

Унікальна жінка

Крім цього, встановлений і жіночий рекорд, який належить українці. Оксана Шікалюк стала рекордсменкою в 2010 році, коли довжина її вій становила 18,5 міліметрів. Для виміру довжини, одну її вію висмикнули і помістили у воду спеціального очищення між двох стекол, для того щоб випрямити і точно виміряти довжину.

Поставити власний рекорд під силу кожному

Які б довгі вії не хотіли мати сучасні дівчата, але навряд чи вони погодяться носити такі ж, як наші рекордсмени. Звичайно, можливо, це того варто: заради скороминущої слави або ж свого власного его. Однак зміцнити і трохи подовжити свої власні натуральні вії захоче кожна жінка. Все це можливо завдяки регулярному догляду та нескладним правилам.

Правильний регулярний догляд

Перш за все, слід завжди ретельно змивати туш під час зняття макіяжу або перед сном. Для цього існують спеціальні косметичні рідини у вигляді молочка або гелів. Важливим фактом є і якість наносимой декоративної косметики, зокрема, тієї ж туші, так як дешеві туші містять в собі шкідливі хімічні речовини, які руйнують саму структуру вій. І остання порада, не варто дуже захоплюватися нарощуванням, тому що, по-перше, натуральні вії виглядають більш красиво, а по-друге, ви зіпсуєте свої власні, які потім доведеться дуже довго приводити в норму і відрощувати їх довжину.