Все нове - є ніщо інше, як добре забуте старе. Мабуть, керуючись даною аксіомою, а також віддаючи данину пам'яті знаменитому модельєру (а за сумісництвом - своєму братові), керівниця відомого Будинку моди Versace - Донателла Версаче (Donatella Versace) - вирішила відновити роботу бренду Versus. Почесне право на здійснення цієї місії було доручено молодому і талановитому британському дизайнерові Крістофера Кейна (Christopher Kane).

Природно, що поряд з відновленням виробництва колекційного одягу та аксесуарів, право на "друге народження" отримала і парфумерна лінійка марки Versace Versus.

Таким чином, "першої парфумерної ластівкою" знову відтвореного відгалуження Versace став аромат Versus - оновлена і вдосконалена версія однойменної води, випущеної в далекому 1992 році і також давно припинила своє існування.

Новий аромат Versus покликаний підкреслити всю багатогранність загадкової жіночої натури.


Він являє собою отакого "хамелеона з жіночим характером": ніжність і м'якість через секунду змінюються динамічністю і жорстокістю, боязкість трансформується в рішучість, романтичність поступається місцем бунтарському духу ...

За словами Донателли Версаче, "Versus - є ніщо інше , як енергія в її чистому вигляді. Він зможе висловити все контрасти жіночності. Безсумнівно, це аромат для сильних духом жінок, здатних йти на ризик і приймати сміливі рішення ".

Versus від Versace відноситься до сімейства квіткових, фруктових ароматів. Парфумерна композиція пахучого "еліксиру енергії" заснована на наступних компонентах:

  • "верхні ноти" - лимон, кумкват, зоряне яблуко;
  • "серединні ноти" - апельсинові квіти, троянда , квіти стефанотіса;
  • "кінцеві ноти" - листя пачулі, мускус, насіння амбретта.

Аромат Versace Versus представлений в концентрації Eau de Toilette, номінальним обсягом флаконів 50мл і 100 мл ...