Сучасним нареченим пощастило набагато більше, ніж їх попередницям, що виходив заміж років так 20 тому. Ви запитаєте, чому? Та вся справа в тому, що зараз дівчина для свого весілля може вибрати абсолютно будь-який вподобаний їй наряд. Білий колір для весілля вже давно перестав бути аксіомою, яка не потребує доказів.

Альтернатива білої сукні

Чудовою альтернативою традиційному білому поряд стали оригінальні та незвичайні кольорові весільні сукні.

Якщо ж вам слабо надіти повністю кольорове плаття, зверніть свою увагу на біле вбрання з барвистими елементами та аксесуарами. Кольорові сукні можуть бути як пишними, так і прямими, довгими або короткими, з вишивкою або взагалі без обробки.

У салонах вам нададуть величезний вибір. Головне, на що слід звернути увагу, щоб вибране вами плаття відрізнялося від наряду подружки нареченої. Запам'ятайте, в цей день вся увага повинна бути звернена тільки на вас.

Як же вибрати подібний весільний наряд?

Зазвичай на колір весільного плаття впливає пору року. Навесні чудово виглядають наряди бузкового, жовтого, блідо - рожевого, світло - зеленого кольору, а також плаття пастельного відтінку.

Для літнього весілля можна сміливо вибирати саму яскраву кольорову гаму.


Не бійтеся, що в сукні малинового, яскраво - жовтого або червоного кольору ви будете виглядати безглуздо. Навпаки, такий яскравий і соковитий образ гармонійно впишеться в сонячну атмосферу спекотного літа.

Дівчата, що виходять заміж у золоту осінню пору, можуть придбати наряд золотистого, бордового, коричневого, оранжевого кольору.

А ось для морозного зимового торжества можна вибрати соковиті глибокі відтінки. Хочете, щоб ваш образ запав у душу всім, хто вас побачить? Виберіть весільну сукню темного відтінку, наприклад чорне.

Весілля під свято?

А якщо дата вашого весілля збігається з яким - небудь святом, зробіть хід конем і виберіть весільний наряд відповідного відтінку. Наприклад, для весілля в переддень Різдва або Дня всіх закоханих доречно буде надіти червону сукню. А весільні сукні синього або сріблястого відтінку дозволять вам затьмарити навіть саму ошатну новорічну ялинку.

Але це лише наші рекомендації. Ви можете вибрати наряд будь-якого кольору, в цьому немає ніяких чітко визначених правил. Не думайте про те, що хтось - то засудить ваш вибір. Не бійтеся бути оригінальною і креативною. На власному весіллі Ви зобов'язані бути найчарівнішою і привабливою!