Нерідко миколаївським дівчатам не подобається своя зовнішність. Завжди хочеться виглядати більш привабливою і стрункою. Часто, щоб позбутися зайвих кілограмів і целюліту миколаївські дівчата вдаються до виснажливих занять спортом або строгим дієтам. Більш щадним способом є обгортання, які також знаходять собі чимало пріспешніков.Обертиванія від целюліту можна проводити в спеціальних салонах або ж робити це вдома. Існує кілька найбільш популярних і ефективних обгортань, якими можна скористатися в домашніх умовах.

По-перше, це обгортання-компрес за допомогою меду і водоростей

Для цього компресу миколаївської дівчині слід використовувати 1 або 2 столових ложки теплого меду і водорості (дві столові ложки ламінарії або ж фукуса). Водорості слід розвести теплою водою і залишити їх так приблизно на п'ятнадцять хвилин, щоб вони встигли набрякнути за цей час.

Після цього, туди слід додати жовток, 10 крапель ефірного цитрусового масла і 20 крапель камфорного. Всі елементи гарненько перемішуються. Потім, отриману суміш слід намазати на всі проблемні місця з целюлітом. Природно, її потрібно закріпити на тілі плівкою, і бажано простирадлом і ковдрою і полежати від тридцяти хвилин до години.


Після цього можна приймати душ.

Другий спосіб - масляне обгортання

Основою необхідно взяти масло паростків пшениці, оливкова, масло лісового горіха, мигдальне, і, звичайно ж, жожоба, яке є базовим маслом. Потім у цю основу потрібно додати ефірну олію або ж їх суміш.

У пропорції на 20 мл базового масла необхідно додати по 3 краплі лимонного, масла ялівцю і лавандового масла. Ефірні масла слід гарненько перемішати, а потім змішати з основою. Ця суміш також наноситься на проблемні місця, закріплюється плівкою і залишається на півгодини або годину. Потім можна змивати.

Третій рецепт - обгортання на зеленому чаї

Для нього знадобиться 5 столових ложок подрібненого в порошок зеленого чаю, дві столові ложки медаполовіна чайної ложки кориці і звичайний окріп.

Це обгортання в домашніх умовах від целюліту робиться дуже швидко. Зелений чай заливається окропом до утворення каші. Потім додається мед і кориця. Ця суміш наноситься на тіло і залишається на 30 хвилин - 1 годину, закріплена плівкою.

Дані способи не тільки ефективні як визволителів від целюліту, але також вони слідують шкіру миколаївської дівчини рівною і підтягнутою, а найголовніше - здоровою.