В даний час для жінок проводитися безліч парфумерії різних торгових марок. І все духи, які можна зараз знайти на ринку, діляться на класи залежно від того, якими якостями володіли використовувані в їх складі екстракти.

Парфумерія класу "Люкс"

Для приготування парфумів так званої "ручної збірки", обов'язково повинні бути використані тільки натуральні інгредієнти. Збираючи їх і експериментуючи, можна створити справжній парфумерний шедевр, так і надходять всі відомі парфумери. Аромати, які відносяться до даного класу духів, найякісніші. Однак, як не дивно, у них є недоліки і негативні сторони.

Найголовніший недолік парфумерії класу "люкс" - вони дуже дорого коштують і дозволити собі їх може далеко не кожна жінка (проте багаті вважають це величезним плюсом). Говорячи про цифри, вартість флакончика таких парфумів може досягати десятків тисяч доларів. Якщо у вас є такі гроші, то можна зробити замовлення власного аромату.

Духи класу "А"

Для ароматів цього класу використовується сировина високої якості і до 10% синтезованих інгредієнтів. Основні 90% це високоякісні й натуральні компоненти.


Аромати класу "А" вже більш доступні, але не дешеві, оскільки в їх складі дорогі синтезовані закріплювачі. Сировина даного класу використовують для виробництва своєї парфумерної продукції такі гіганти індустрії, як "Christian Dior", "Calvin Klein", "Shiseido", "YSLaurent" і "Dolce & Gabbana".

Жіноча парфумерія класу "В"

Клас "В" відрізняється використанням синтетичного і напівсинтетичного сировини. Ліцензований парфум даного класу виробляє Туреччина, Швейцарія, Україна, Сирія і Канада. Порівнюючи з вартістю попередніх класів, у цієї категорії духів помітна значна дешевизна, яка взагалі-то, відбилася на якості не кращим чином.

В домінуючою ноті аромат парфумів цього класу не відрізняється від оригіналу, але при розкритті повноти гами композиції не відчувається. Крім цього, компоненти цього сегмента використовуються при створенні всієї парфумерної лінії, включаючи креми, гелі та дезодоранти.

Жіноча парфумерія класу "С" вважається найдешевшою. В основному до цього класу відносять добавки для порошків і мила, ці ж добавки використовуються і для дешевих парфумів, що продаються на ринку.