Натуральні нігті виглядають прекрасно, якщо забезпечити їм належний догляд, при якому вони будуть виглядати красивими і доглянутими. Варто відзначити, що за натуральними нігтями потрібно набагато менше догляду, ніж за накладними. До того ж, такий догляд займає небагато часу, в той час як догляд за накладними нігтями займає набагато більше часу і сил.
Догляд за руками і нігтями забезпечує ніготь здорового рожевого кольору, причому поверхня нігтя гладка і еластична. Варто відзначити той факт, що проблеми з нігтями можуть свідчити про порушення в організмі. Не варто при догляді за нігтями нехтувати доглядом за руками, так як в такому випадку шкірка в районі кутикули легко лопається, завдаючи болісні відчуття. Дрібні надриви і садна можуть стати причиною розвитку тієї чи іншої інфекції.
Відомо, що структура нігтів визначається спадково, однак вони можуть змінювати свою структуру під впливом різних зовнішніх факторів, наприклад, екологія або харчування. Для того, щоб мати здорові нігті, насамперед, необхідно почати з правильного харчування, причому в їжі повинні бути присутніми всі необхідні вітаміни і мінерали.


Тільки в такому випадку можна мати здорові нігті з гладкою поверхнею і нормальним кольором. Порушення в харчуванні або інші фактори можуть призвести до втрати нігтя, а на його відновлення буде потрібно не менше півроку, так як швидкість росту нігтів становить приблизно 2 мм на місяць.
Для догляду за нігтями достатньо раз на два тижні робити манікюр, причому неважливо, де ви будете його робити, і яким буде манікюр, класичним, європейським або гарячим. Проте варто пам'ятати, що інструмент для манікюру необхідно дезінфікувати для того, щоб в ранку не занести інфекцію.
Не забувайте використовувати спеціальний крем для нігтів, який буде їх живити. Перед манікюром приймайте ванну для рук, за допомогою якої можна розм'якшити кутикулу для подальшого її видалення. Щодня змащуйте свої руки кремом, не забуваючи про кутикулі. Для натуральних нігтів краще всього використовувати якісний лак, який не буде містити ацетону. В іншому випадку ви можете нашкодити свої нігтям.