Фото з сайту: oboidv.ru

Коли ви вирішили, що пора вже змінити інтер'єр квартири і зробити капітальний ремонт, то відразу виникає питання з приводу вибору шпалер. Всі хочеться дізнатися, як правильно вибрати шпалери і як за допомогою них максимально покращити вигляд свого житла. Існують кілька важливих порад, які допоможуть зупинити свій вибір на найкращому варіанті.

Колір і малюнок

Для спальні дуже гарні темні шпалери, тому що за допомогою них можна створити затишну атмосферу в кімнаті. З такими шпалерами краще всього поєднується меблі темного кольору - шоколад, венге. Але відмовляти від світлої теж не варто - буде ефективний контраст.

Якщо хочеться візуально збільшити висоту стель, то найкраще підійдуть шпалери з вертикальною смужкою. Але врахуйте, що тоді стіни трохи звузяться.


Ось горизонтальною смужкою можна "розсунути" стіни, але стеля буде здаватися нижче.

У просторих кімнатах будуть виглядати органічно шпалери з великим малюнком. Для маленьких приміщень виграшним варіантом буде невеликий орнамент, який візуально збільшує простір.

Відтінок

Боїтеся помилитися відтінком при виборі в магазині? Просто візьміть зразок шпалер, відійдіть від яскравого освітлення в зону приглушеного світла. Але не потрібно виходити із зразком на вулицю, бо в квартирі ніколи не буває прямого сонячного світла.

Не варто боятися різних експериментів, тому що дизайнери пропонують найрізноманітніші відтінки: джинсові, клітини, мережива, квіткові рельєфні малюнки і т.д. Просто вибирайте те, що вам ближче всього.

Вдалої Вам покупки!