У цій темі ми розповімо Вам про те, як без зайвих зусиллі і засобів позбутися зайвої ваги і знайти струнку і красиву фігуру. А говорити ми будемо про кручении обруча. Крутити обруч може кожен бажаючий, як молоді люди, так і літні, із зайвою вагою і без нього. Чим хороша і проста ця методика так це тим, що обруч зараз можна купити в будь-якому спортивному магазині і за невисоку вартість.

Нехитрий так сказати тренажер-обруч допоможе вам позбавитися від надмірної ваги, целюліту. Крутя обруч, регулярно ви придбаєте струнку і чудову фігуру, а ще зміцните м'язи спинний області та області живота. Але і це ще не все, так само Ви помітите як Ваші стегна стають красивішими і в добавок ще отримаєте масаж спини. Як же працює цей диво обруч? А робота його полягає в тому що коли ви обертаєте його відбувається стимуляція кровообігу, внаслідок чого застояна кров в районі тазу починає активно циркулювати. При цьому відбувається спалювання зайвих жирів. Але і це ще не все, регулярне крутіння обруча призводить до зміцнення серцево-судинної системи, зміцнює стінки судин і капілярів, що в свою чергу знижує ризик отримає інфаркт або інсульт, покращує роботу дихальної системи в слідстві чого кров інтенсивніше збагачується киснем що призводить до швидкого обміну речовин і до переробки жирів. Так само можна відзначити ще позитивні сторони кручення обруча це розвиток і зміцнення вестибулярного апарату і масування внутрішніх органів. Така часта проблема у дівчат як опущення матки пропадає якщо регулярно використовувати обруч. Коли ви крутите обруч то в цьому процесі задіяна велика група м'язів. Їх розвиток і зміцнення формує жіноче тіло, а саме живіт, стегна і талію. Якщо у вас немає можливості ходити в спортзал то ви цілком замінити його на вправи з обручем. Яких то п'ятнадцять-двадцять хвилин в день і незабаром ви помітите результат.

Не поспішайте відразу брати обруч і крутити його. По можливості сходіть для початку в спортивний магазин, подивіться асортимент обручів який там є, так як вони бувають різні, важкі і легкі, зроблені з пластику або з металу, з лічильником калорій і без нього. Є такі обручі, у яких є додаткові масажери такі як ролики, кульки та інші. Вибираючи обруч пам'ятаєте що він може виявитися занадто важким для вас, а масажери можуть залишити синці на вашій талії.


Для новачків найкраще підійде звичайний обруч з метала який не важкий, позаймайтеся яке той час з ним і тільки після того як звикнете до нього можете купити інший обруч.

Нижче наведені деякі правила які необхідні будуть при тренуваннях з обручем :

ноги потрібно ставити максимально близько один до одного, так буде задіяно більше м'язів

не забувайте міняти напрямок обертання обруча

дихання повинно бути рівним і не затримуйте його

спина завжди залишається рівною, а рухи зосередженими

Якщо ви давно займаєтеся вправами з простим обручем, що не важливо в спортзалі або удома, то сміливо можете вибрати собі інший обруч. Наприклад з масажером у вигляді кульок. Кульки в процесі кручення обруча масажують вашу шкіру і вона стає пружною і еластичною, а ще вони допомагають посилено боротися з целюлітом.

Ну ось, тепер ми знаємо який обруч вибрати для початкових тренувань. Тепер поговоримо як потрібно правильно його крутити:

1 Ноги розставлені на ширину плечей, спина повинна бути абсолютно рівною, руки потрібно розвести в сторони або зібрати в замок за головою.

2 Починаємо здійснювати плавні кругові рухи. Ні в якому разі не робіть різкі ривки. Через де то п'ять хвилин необхідно поміняти напрямок обертання обруча і так кілька разів по колу.

3 З часом намагайтеся робити так що б коло який робите талією ставав менше

4 Не рекомендується починати займатися обручем відразу після їжі. Потрібно що б пройшло хоча б десять-п'ятнадцять хвилин.

Вчимося робити наші вправи більш складними та ефективними:

1 Коли вращаем обруч намагаємося його піднімати від грудної області до рівня колін. Не впадайте у відчай якщо у вас не вийшло це зробити з першого разу. З часом все буде виходити.

2 На початковому етапі таких тренувань цілком достатньо буде п'яти хвилин. З часом і з навиком можна і потрібно буде збільшувати час до десяти хвилин.

Нижче ми представимо застереження перед тренуваннями:

1 Не в якому разі не робіть вправи з обручем коли у вас критичні дні.

2 Якщо ви вагітні або ж відразу після пологів хочете приступити до занять з обручем, то обов'язково пройдіть консультацію з вашим лікарем.

3 Якщо у вас вже похилий вік і ви хочете займатися крутінням обруча то потрібно використовувати тільки простий і легкий обруч без всяких масажерів.