Діапазон використання краваток в наші дні дуже широкий. Щоб ефектно і стильно виглядати, необхідно дотримуватися певних рекомендацій при виборі краватки, а також знати правила його носіння.

Краватка підбирають в тон костюму

Краватка слід підбирати в тон до костюма. При цьому він повинен бути трохи темніше або світліше костюма. Прихильники класичного стилю вважають, що краватка повинна гармоніювати з костюмом і по можливості відповідати різним предметам одягу, таким як туфлі, сорочка і шкарпетки. Можна ризикнути і використовувати контрастні тони, але в цьому випадку інших яскравих контрастів в одязі бути не повинно.

Забарвлення і ширина

Краватка має три найважливіші характеристики, до яких відносяться якість, забарвлення і ширина. Оптимальним для будь-якого костюма можна вважати краватку, що має невеликий малюнок або смужку, але при цьому краватка не повинен повторювати малюнок костюма. Яскравий краватку з зухвалими малюнками - це ознака поганого смаку. Бажано уникати незнайомих символів і гербів на краватці, щоб не потрапити в двозначне становище.


Ширина аксесуара повинна відповідати ширині лацканів. Правило надзвичайно просте - чим ширше лацкани, тим ширше краватку.

Неформальні сорочки неприпустимі

Не слід використовувати краватку при носінні сорочок з м'яким коміром. Це загрожує неохайним зовнішнім виглядом. Носіння неформальних сорочок і краваток також неприпустимо. Мова йде про сорочках з джинсової тканини, вельвету та шовку. Небажано надягати краватку з лляної сорочкою. Краватка відмінно підходить до сорочок з жорстким коміром. Краще, якщо комір сорочки оснащений спеціальними пластинками - в цьому випадку зовнішній вигляд просто бездоганний.

Вибрати і купити краватку в інтернет-магазині

Сучасному чоловікові не потрібно проводити час в довгих пошуках необхідних речей. Можна вибрати і купити краватку в інтернет-магазині, заощадивши масу часу. Можна вчинити ще простіше і купити набір з краваткою, куди входить шпилька і запонки. Носіння таких аксесуарів підкреслює відмінний смак їхнього власника.