Балансувати між роботою і сім'єю буває складно для керівників. А якщо ще додати постійно мінливий економічний клімат? Що можна прогнозувати?

Відомо, що половина всіх шлюбів закінчується розлученнями. У порівнянні з 1970-ими роками кількість тих пар, які вважають себе щасливими, значно знизилося.

Наше сімейне щастя настільки ж важливо, як і кар'єрний ріст. Більше того, йому потрібно віддавати стільки ж зусиль. Багато успішні підприємці, у яких здавалося б є все, нещасливі в повній мірі.

З точки зору життя ваш внесок у заміжжя і сім'ю так само важливий, як і ваша професійна діяльність. Ось у чому питання: ясла ви працюєте не покладаючи сил на вашому робочому місці, то чому стільки ж увагою не пріселяете сімейним цінностям?

Кожному бізнесменові відомо, що утримувати старих клієнтів набагато простіше, ніж залучати нових. Кращий спосіб - це надавати продукти або послуги зі світовим якістю. Колись ваша друга половинка, вважала, що ви є тим самим ідеальним продуктом на переповненому ринку. Ви, напевно, і досі їм є, але міцні відносини можете забезпечити тільки ви самі. Ось п'ять стратегій обслуговування найбільш важливих клієнтів.

1. Знайте вашого клієнта. Аудиторія ваших споживачів постійно змінюється. Ідіть в ногу з цими змінами, звертайте увагу на такі показники, як щоквартальні звіти про доходи, кадрові зміни, нові лінії продуктів і т.д. Так само, вам потрібен час для того щоб бути в курсі постійно мінливих потреб ваших клієнтів, постійну увагу потрібно і потребам вашої дружини. Про що вона турбуватися і мріє? Якщо ви не впевнені, що добре розумієте, що потрібно вашій дружині, краще запитайте про це, ніж дійте. Однією з головних скарг у шлюбі вважається відсутність уваги до деталей.

2. Розвивайте свій бізнес кожен день. Таким чином ви постійно будете отримувати нових клієнтів. Ставтеся до них з необхідним повагою і постійно вражаючі новими пропозиціями вашого бізнесу.


Сім'ї живуть таким же чином. Якщо ви хочете, щоб ваш шлюб існував довго і щасливо, вам потрібно працювати над освіженням емоцій, постійно приносячи щось нове в сім'ю.

3. На виправдовуйтесь. Клієнти не люблять виправдань, коли ви допускаєте помилку. Вони хочуть вирішення проблеми і залишаться задоволеними якщо ви вчасно вирішите виникли неполадки. У шлюбі можна кожен день терпіти невдачу, але зазвичай дружина реагує більш позитивно, якщо ви припустившись помилки, прагнете її виправити. Вибачення гарні, але без конкретних дій з вашого боку, вони можуть тільки стати причиною конфлікту.

4. Виграш для обох сторін. Великий бізнес можливий тільки тоді, коли дві сторони отримують успіх від угоди. Якщо ви хочете розширити свій бізнес за рахунок клієнта, то в звичайно рахунку клієнта ви втратите. Один з найважливіших моментів у шлюбі - це успіх для двох. Це необхідно планувати, особливо коли один з подружжя на час залишає роботу, щоб ростити дитину. Жінки, які були змушені залишити кар'єру за сімейними обставинами, відчувають себе віддаленими від чоловіка. Приділяйте час щотижня для планування того, що важливо для вашої дружини і дітей. Запитуйте дружину, ніж можете ви їй допомогти, щоб вона досягла успіху.

5. Бізнес та задоволення - невіддільні. Великий бізнес є підробленим в ресторанах, на полях для гольфу і пікніках з партнерами. Існує вислів: покажіть мені ваш бюджет на розваги, і я скажу, хто ваші клієнти. Кілька годин в конференц-залі з вимогливим клієнтом є не такими вже нудними, якщо напередодні ви пили вино разом. Шлюб вимагає багато роботи, але ми рідко даємо нашим дружинам нагородження за досвід. Знайдіть заняття, яке перенесе вашу сімейне життя на новий рівень, головна мета яких показати дружині: "Для мене важлива ти".

Якби існувала система оцінок бізнесу, підприємець ніколи б не погодився на "двійку". Так чому ж ми допускаємо погані оцінки в сімейному житті?