Чи багато хто з жінок можуть з упевненістю заявити про те, що вони точно знають, до якого типу шкіри відноситься шкірний покрив їхні обличчя?

Враховуючи частоту звернень жіночої половини до фахівців-косметологів внаслідок різних шкірних ушкоджень і подразнень, виявляється, що не так вже і велике кількість тих, хто добре обізнаний в даному питанні.

Насправді ж такі знання просто необхідні і незамінні для всіх, хто хоче мати ідеальну, чисту і свіжу шкіру обличчя. Адже саме від цього фактора залежать правила грамотного догляду за станом особового шкірного покриву. Не варто забувати про те, що неправильно підібрані косметичні засоби можуть тільки порушити як і зовнішній вигляд, так і внутрішній стан вашої шкіри.

В даний час процедуру визначення типу шкіри обличчя і діагностику її стану можна провести практично в будь-якому косметологічному салоні. І це буде найбільш правильна і достовірна інформація. Так як визначити свій тип шкіри самостійно, за допомогою різних тестуючих завдань, не зовсім грамотне і вірне рішення, оскільки не гарантує стовідсотковий результат. Краще довірити цю справу професіоналам.

Однак мати базові знання про існуючі типи шкіри - теж далеко не даремна інформація. Косметологи-діагности умовно виділяють 4 основних типи шкіри обличчя: нормальна, жирна, суха і комбінована (змішана).


Окремим пунктом стоїть ще такий тип шкіри як в'яне (нею може стати будь-яка шкіра при недостатньо грамотному і правильному догляді, а також з урахуванням вікових змін). Давайте трохи детальніше розглянемо особливості кожного з існуючих типів шкірного лицьового покриву.

Такий тип шкіри досить рідкісне явище в нинішніх екологічних умовах, тому його власниць можна зарахувати до справжніх щасливицям.

Нормальна шкіра завжди виглядає чистою і свіжою, гладкою і шовковистою, вона в міру пружна і відрізняється хорошою еластичністю . За рахунок хорошого рівномірного кровопостачання така шкіра має рожевий відтінок. На її поверхні практично не видно зморшки і чорні крапки, пори дрібні і помітні лише при уважному детальному розгляді. Природне середовище шкірного покриву гармонійно збалансована, шкіра містить достатню кількість як жирового мастила, так і вологи. Жінкам з таким типом шкіри практично не відома така проблема як гнійничкові освіти, вугри, усілякі запальні процеси.

Для підтримки нормального стану шкіри такого типу необхідно очищати її 2 рази на день, після вмивання обов'язково протирати тонізуючим лосьйоном і наносити зволожуючий крем. Також рекомендується один раз в тиждень вдаватися до використання живильної маски, яка пом'якшує шкіру обличчя і тонізує її.