Ми з самого народження наших малюків турбуємося про те, щоб сон новонародженого був спокійним, без проблем, без зайвих прокидання і сторонніх звуків. Під час сну новонароджені дітки ростуть, набираються сил, своїм мозком переживають прожитий день, допомагаючи йому тим самим розвиватися. Навіть у самого маленького, тільки народжену дитину, протягом дня трапляються ситуації, які малюк запам'ятовує, переживає і потім вже, вночі, їх осмислює. Але дуже часто сон новонародженої дитини є неглибоким, він часто прокидається, вередує.

І зрозуміти причину досить важко. Поганий сон дитини до року може бути пов'язаний з абсолютно різними причинами.

Це коліки у новонароджених малюків, ріст зубів у віці близько півроку і пізніше, гіперактивність малюка і так далі. Всі можливі проблеми цілком вирішувані, якщо їх правильно визначити. Але як же виходить так, що ваш малюк коліками не страждає. Йому всього місяць, а він погано спить і вдень і вночі? Що заважає такій дитині?

Тут варто задуматися не тільки про психологічної комфортності малюка, а й про фізичну. Маленькі дітки, аж до року і навіть більше, в основному сплять у підгузниках. Дуже часто батьки не замислюються над комфортністю цих підгузників. Ми бачимо рекламу по телевізору, в якій вказуються всі переваги даних підгузників, і купуємо їх. Насправді, якість засобів гігієни малюків, в тому числі і підгузників, далеко від ідеалу. Як часто ви спостерігаєте, що малюк, перебуваючи у підгузниках досить відомою розрекламованої марки, не знаходить собі місця днем? Йому постійно хочеться рухатися, зняти підгузник.


А новонароджені дітки постійно плачуть. Це говорить про те, що підгузник підібраний не правильно. Він не дозволяє попці вашого малюка дихати в достатній кількості. Звідси і попрілості, почервоніння, ранки на такий ніжною і гладенькою шкірі!

Дитина погано спить вночі і вдень? Підберіть йому правильні підгузники!

У Росііе позитивно отзиваються про Merries підгузниках, ктор пропускають набагато більше свіжого повітря в порівнянні з іншими марками позгузніков. Це достігаеться завдяки пористій текстурі, що дає можливість повітрю без проблем проникає прямо до шкіри дитини.

Але найкращий варіант на всі випадки життя - наші багаторазові фіто-підгузники. Вони забезпечують стабільний комфорт шкірі малюка, прибирають свербіж і печіння.

Фіто підгузники не одноразова. У їх комплект входять спеціальні фіто-вставки, вони легко міняються і стираються.

До складу фіто-вставок входить комплекс трав, які допомагають знімати почервоніння шкіри малюка, прибирають неприємну вологість, запах. А найголовніше - вбивають мікроби, які так люблять розмножуватися у вологому середовищі і дратувати шкіру немовляти. Ваш малюк буде спати спокійно вдень і вночі. Тепер ви можете бути впевнені, що ваші підгузники не є причиною безсоння малюка! Доведено "Фахівцями Асоціації з дитячого сну".