У кожному будинку спальня є самим "особистим" приміщенням, сторонні в неї зазвичай не заходять. Однак цей факт не означає, що оформлення інтер'єру спальні не потрібно приділяти належної уваги. Навпаки, спальня, є тим місцем, яке обов'язково має створювати максимально комфортні умови, необхідні для повноцінного відпочинку і сну, і досить важливу роль тут відіграє і вибір або виготовлення меблів на замовлення москва, і вирішення її дизайну.

В теперішній час меблі для спальні легко можна підібрати на будь-який, навіть найбільш вишуканий смак і будь-які фінансові можливості. Але все ж при виборі меблів вирішальним моментом дуже часто стає розмір спальні. Для великої спальні чудово підійде спальний гарнітур, виконаний у класичному стилі: величезне ліжко з двома тумбами, комоди і шафи зі строгими лініями і різьбленими прикрасами, - крім особливого стилю, все це додасть спальні респектабельності. Меблі з Європи зазвичай проводиться з темних порід дерева, але все ж досить часто можна зустріти і стильні спальні гарнітури білого або інших кольорів.

Щоб візуально зробити маленьку спальню просторішою, необхідно оформити стіни у світлих тонах і використовувати світлу меблі.


Також цьому сприяють дзеркала, розміщені на фасадній поверхні шаф. Ідеальним рішенням для невеликих спалень будуть шафи-купе, виготовити які можна за індивідуальними мірками на замовлення. Подібні шафи вельми місткі і допоможуть вам вирішити проблему зберігання всіх потрібних речей господарів.

Спальні з маленькою площею не дозволяють розміщувати спальний гарнітур повністю, хоча більшість виробників в теперішній час пропонують на вибір модульні набори меблів, з якої ви зможете підібрати лише найнеобхідніші предмети. Замість широкого ліжка в подібній спальні цілком можна поставити диван-трансформер або відкидне ліжко, яку в день можна піднімати, звільняючи значну площу. Також варто особливу увагу приділити вибору ортопедичного матраца, він вважається відмінним профілактичним засобом від захворювань суглобів і хребта.

Крім меблів, величезну роль в інтер'єрі спальні також відіграють штори, шпалери, текстиль, декоративні предмети і світильники - всі ці речі повинні об'єднаються одним колірним і стильовим рішенням.