За допомогою зачіски боб можна знайти свій єдиний і неповторний образ. Нова зачіска, яка буде вам до лиця, дозволить вам експериментувати зі своєю зовнішністю, а також збільшить вашу впевненість у собі. Ніщо так не допомагає перетворитися, як вдала зачіска, особливо якщо вона в стилі боб.

Зважившись відправитися в перукарню, щоб зробити модну зачіску, вибирайте в стилі боб, і тоді ви зможете бути впевненими, що ваша зовнішність повністю відповідає новітнім тенденціям. Універсальність зачісок боб в тому, що залежно від довжини волосся, пишності і укладання зачіски, вона підходить особі будь-якої форми, більш того здатна додати вам якоїсь елегантності та витонченості.


Оберіть одну з перевірених часом зачісок, додайте трохи пасом, модний просунув. Увагу до вашої зачісці боб з видовженими передніми пасмами, з загинаються вгору кінцями або з відкритим потилицею забезпечено. Стрижка в стилі боб може бути різної довжини, оптимальну для вас допоможе вибрати досвідчений перукар.

Стрижки боб з жорсткими пасмами

Створіть свій образ за допомогою зачіски боб з жорсткими пасмами з короткими косими пасмами. Ці зачіски виглядають дуже жіночно і елегантно, а крім того дозволять вам експериментувати з про локонами і довжиною. Така стрижка надасть вам багато варіантів укладання.


Використовуйте свій творчий потенціал щоб укласти передні пасма.


Плюсом такої стрижки є те, що залежно від кута зрізу волосся можна коригувати обсяг вашої зачіски. Це якнайкраще підходить жінкам тонкого волосся. Відмінність стрижки боб від каре в тому, що волосся підстригають не прямо, а під кутом. Не дивно, що зачіски боб користуються такою величезною популярністю в зірок Голлівуду.

Стрижки боб з м'якими шарами

Такі зачіски відмінно доповнять романтичний образ мрійниці. Такі стрижки відмінний варіант для тих, хто бажає дотримуватися акуратною форми і пасом однакової довжини. Додавши кілька кокетливих завитків і локонів, можна попрощатися з традиційними каре. Новий образ можна створити і за допомогою чубчика, які теж в цьому сезоні дуже модні.


Якщо ви вирішили вибрати ідеальну довжину волосся і форму зачіски, не забувайте про велике значення чубчика. Саме вона здатна перетворити жінку до невпізнання. Але слід пам'ятати, що дівчатам з низьким чолом, така стрижка скоріше не піде, тому що чубчик здатна "красти" частину обличчя. Замість цього можна вкоротити передні пасма. Додавши до нової зачіски ідеальний сліпучий макіяж ви зможете дивувати і зачаровувати оточуючих.