Сонцезахисні окуляри - це не тільки аксесуар, основне завдання якого є захист ваших прекрасних очей від ультрафіолетового випромінювання. Окуляри - такий же важливий елемент гардеробу, як сумочка або ремінь. Вибираючи окуляри, необхідно не тільки слідувати своєму стилю, а й знати які окуляри будуть добре підходити до форми вашого обличчя. Це дуже важливий момент при виборі, якщо ви, звичайно, хочете, щоб сонцезахисні окуляри вигідно підкреслювали риси вашого обличчя.

Якщо ви вирішили придбати сонцезахисні окуляри, то спочатку повинні визначити, яка у вас форма обличчя. Тоді ви можете сміливо вибирати ті моделі, які вам підходять. Важливо також розуміти, що окуляри повинні відповідати вашому стилю і бути в гармонії з нарядами вашого гардеробу. Більше того, звертайте увагу на особливості вашої шкіри і купуйте ті сонцезахисні окуляри, які найкраще захистять ваші очі від променів.

Овальне обличчя

Люди з такою формою обличчя можуть вважати себе щасливчиками, оскільки більшість стилістів овальне обличчя вважають ідеальним і універсальним. Овальну форму обличчя можна визначити, якщо відстань від лінії волосся до брів і від брів до підборіддя приблизно однакове. Зазвичай підборіддя вже, ніж лоб, в той час як щоки трохи ширше.

Люди з овальною формою обличчя можуть вибирати практично будь-які очки, але якщо у вас коротке волосся, то краще вибирати оправу квадратну або прямокутну з прозорими, матовими або кольоровими лінзами. Якщо у вас довге волосся, то вам добре буде в окулярах-авіаторів або в окулярах з невеликими оправами. Що стосується кольору лінз, то спробуйте більш класичні варіанти, наприклад, чорні, сріблясті або навіть білі.


Уникайте занадто великих оправ.

Кругле обличчя

Кругле обличчя можна описати як широке, трохи повне в області щік, з широким підборіддям і чолом. Людям з круглою формою обличчя слід вибирати незграбні геометричні окуляри, щоб трохи прибрати округлість.

Якщо у вас коротке волосся, то вибирайте структурні сонцезахисні окуляри, які добре підкреслюють контури очей. Окуляри повинні бути помірних кольорів, щоб уникнути підкреслення форми круглого обличчя. Якщо у вас довге волосся, то вам будуть йти прямокутні окуляри. Вони здатні дуже добре робити ваше обличчя візуально тонше і довше.

Квадратне обличчя

Квадратне обличчя характеризується широким чолом, квадратним підборіддям і широкими незграбними вилицями. Ваше завдання - це пом'якшити кути і створити ілюзію більш вузького лоба і щелеп. Ідеальні окуляри для вас - круглі або овальні. До коротким волоссям ви можете вибирати великі оправи, а до довгих добре підійдуть окуляри у формі метелика. Що стосується кольору, то вам слід звертати увагу на чорний колір і пастельні відтінки. Намагайтеся уникати геометричних незграбних форм, які будуть тільки підкреслювати незграбність вашого обличчя.


Обличчя у формі серця

Знайти ідеальні окуляри для особи у формі серця може виявитися не простим завданням. Ця форма обличчя характеризується широким чолом, широкими вилицями і вузьким підборіддям. Щоб знайти ті очки, які вам будуть йти, слід приміряти велику кількість різних форм, кольорів і розмірів. Вибирайте моделі, які мають оправу з круглими верхніми кутами. Це трохи пом'якшить лоб.