Хоча багато хто з нас люблять високі підбори, носять їх не дуже часто. Деякі захоплені високими підборами, а іншим просто ніколи не доводилося носити їх.

Але коли настає той самих випадок "для каблуків" багато хто так і не переборовши в собі побоювання з приводу можливості протриматися весь вечір на каблуках, одягають зручні туфлі на низькому ходу. Але насправді ходить на какблуках не так вже й складно, а після неболшіе практики ви зможете ходити скільки завгодно і де завгодно.

По-перше, спочатку потрібно навчитися просто стояти на високих підборах. Стати навпроти великого дзеркала, щоб бачити себе на весь зріст, поверніться кожною стороною і подивіться на своє відображення. Ви отримаєте можливість не тільки перевірити свою поставу, а й позбудетеся від деяких ваших побоювань з приводу висоти каблука.

Зробіть кілька кроків на ваших підборах. Починати краще з твердого статі не надто слизького або в кімнаті з тонким килимовим покриттям. Килими з довгим ворсом можуть порушити ваше рівновагу.

Йдучи на каблуках потрібно триматися прямо і ставити ноги якомога ближче один до одного. З кожним кроком ставить ноги прямо перед собою. Почніть з повільних рішучих кроків. Після того як ви трохи звикнете до високих підборів, ваша хода стане більш природною.

Продовжуйте ходити по кімнаті взад і вперед, згортаючи в різні боки, без зупинки і спотикань. Як тільки ви відчуєте себе комфортно, зможете повторити це на будь-яких поверхнях.

Звичайно, в наш час навіть маленькі дівчатка ходять на підборах, але завжди вигядіт Чи це красиво? Навіть якщо ви одягнули підбори не вперше, не виключено що ваші ніжки після багатьох годин відчувають себе не дуже добре. Перш, ніж надягати занадто високі підбори на захід, переконайтеся, що зможете на них протриматися до закінчення.


Різниця між 5 і 12-сантиметровими підборами істотна. Тому одягаючи дуже високі підбори, перевірте, як довго ви зможете на них знаходитися.

Коли ви йдете по сходах на каблуках, обязатеьно дотримуйтеся за поручні або ж йдіть на малеьком відстані від них, щоб у випадки чого можна було вхопитися за них. При підйомі нагору, вся ваша ступня повинна твердо ступати на сходинку. Якщо ви знаєте, що вам доведеться танцювати на високих підборах, потренуйтеся робити кроки в сторони і Медлін обертатися.

Поради

Якщо ви не носите каблуків або це буде перший раз, коли ви одягнете взуття з такими високими підборами, подумки визначте свій шлях і можливі небезпеки у вигляді ескалаторів в метро і високих сходах на шляху. Починайте ходити у взутті з низьким каблуком, а на вечірні подія візьміть з собою іншу пару.

ІЗВЕТСНОГО, що широкі каблуки більш стійкі, чого не скажеш про шпильках. Перш ніж ви перейдете на шпильки, навчіться спочатку носити високі підбори взагалі, не втрачаючи при цьому рівновагу.

По можливості постарайтеся обмежити ряд незручностей, коли ви будете йти на своїх перших каблуках - наприклад, туфлі на високих підборах із закругленими носками, ймовірно, будуть більш комфортними для вас, ніж туфлі з загостреним носком. Ви зможете краще сконцентруватися на ходьбі витончено на високих підборах, якщо ваші пальці не пережаті разом.

У перший час ібегайте туфель без задників або занадто відкритих. Краще, щоб взуття мала ремінець, який додасть вам впевненості.

Швидкі танці на високих підборах можуть бути небезпечними, тому високі підбори на дискотеку недоречні. Напевно, не найкращою ідеєю буде їх скинути і стрибати на танцполі босоніж. У кращому випадку вам просто хтось стане на ногу, в гіршому - наступите на скло. У клуб або на концерти годитися тільки взуття на низькому ходу.