Насамперед, при виборі дитячого ліжечка, треба враховувати матеріал, з якого вона зроблена. Найчастіше матеріалом для неї служать береза або сосна. Не «біжіть" за відносно дешевими ліжечками, виконаними зі штучного матеріалу, а особливо, виготовленими в Китаї. Звідти до нас досить часто завозять неякісний і шкідливий для здоров'я дитини, матеріал.

Малюкові, особливо вперше місяці життя, необхідно забезпечити максимальний комфорт, тому ви повинні при виборі ліжечка "прислухатися" до його думки. Деяким подобається спати в ліжечку з качалкою або маятником, а хтось не може заснути без своєї мами.

Ну, а якщо ви купуєте ліжечко для малюка, ще до його народження?

Звичайно, характер ви передбачити не народженої дитини не зможете, тоді не треба нічого ускладнювати - вибирайте якість і просту конструкцію. Якщо ж вам хочеться купити своєму малюку щось більш модернізоване, то для вас пропонується ліжечко - трансформер, її можна регулювати по росту дитини. Ліжечка - трансформер бувають з комодом або з пеленальним столиком і висувним ящиком.


До речі, в ціні вони не дуже відрізняються від звичайної ліжечка, зате, ви отримуєте відразу три корисних речі в одній покупці. Правда, така ліжечко зручна, якщо у вас достатньо велика дитяча кімната, ліжечко - трансформер займе багато місця.

Більш компактними, але не менш зручними вважаються ліжечка "на виріст". Вони розсуваються в міру того, як росте ваш малюк.

Зараз у продажу є навіть ліжечка, які враховують темперамент вашої дитини. Якщо вам доводиться часто з малюком переїжджати, то вам підійде ліжечко - манеж, в ній маляті буде не нудно, і він зможе в ній грати, але так само її можна використовувати і як просту ліжко для сну.

Чи не забудьте і про те, що маляті в ліжечко необхідно купити і зручний матрац. Його краще купувати відразу з ліжечком, щоб вимерти його по її розміром. Перевірте на маркування матрац показник жорсткості і з чого він зроблений. Сьогодні лікарі - педіатри все частіше рекомендують ортопедичні матраци дитячі.