Неокуб - це цікава сучасна головоломка, що дозволяє зібрати різні фігурки. Фактично, НеоКуб - це магнітні кульки, з яких можна зробити найрізноманітніші конструкції . При цьому процес створення з нього різних образів не просто захоплюючий і захоплюючий - це ще й дуже корисне заняття. Адже крім того, що цей незвичайний конструктор знімає стрес, заспокоює нервову систему, дозволяє розслабитися і скоротати час, коли ви подорожуєте або змушені проводити час в очікуванні, НеоКуб також сприяє розвитку і просторового мислення, і дрібної моторики рук. До речі, фахівці радять людям, які багато часу проводять за комп'ютером, знімати нервове і фізичне напруження за допомогою цієї незвичайної іграшки.

Доведено, що гра з цими незвичайними магнітними кульками може допомогти заспокоїтися, а також допомагає сконцентруватися і зосередитися .

Що являє собою НеоКуб

Неокуб являє собою конструктор, до складу якого входять маленькі магнітні кульки, діаметром від 5 до 10 мм, що складаються зі сплаву заліза, бору та такого рідкісного елемента, як неодим. Завдяки такому сплаву, кульки володіють неймовірною силою тяжіння, що і дозволяє моделювати їх найрізноманітнішим способом.

Кульки ці схожі на намистинки. Вони покриті нікелем для захисту від подряпин. Однак крім кольору нікелю, можна зустріти Неокуби і золоті, і різнокольорові: білі, сині та ін. Кількість кульок в конструкторі коливається від 27-ми до 216-ти. Залежно від кількості кульок, коливається і кількість фігур, які можна зробити за допомогою неокуба. Хоча, звичайно, тут все залежить від вашої фантазії і бажань.

Саме елементарне, що можна зробити з неокуба - це зібрати, власне, сам куб, від якого і походить назва іграшки. Зробити це нескладно, дотримуючись наших рекомендацій.

Що можна зробити з неокуба: куб

З неокуба можна зробити, фактично, будь-яку фігуру, але починати потрібно з побудови ланцюжка.

Це правило стосується і створення нашого кубика. Отже, для початку вибудовуємо наші магнітні кульки в довгий ланцюг. Зробити це абсолютно нескладно, достатньо лише потягнути за один випирає кульку, і не дати ланцюжку разомкнуться, при необхідності притримуючи пальчиками.

Далі з'єднуємо кінці ланцюжка між собою таким чином, щоб вийшло колечко.

Акуратно пріплюсніте кільце з магнітних кульок, щоб вийшла стрічка товщиною в два магнітних кульки.

Від'єднуємо одну третину від нашої стрічки і прикріплюємо її паралельно довгому фрагменту.

Тепер акуратно від'єднуємо тонку ленточку- хвостик шириною в дві кульки, і приєднуємо її паралельно - так, щоб у нас вийшла стрічка тепер уже шириною в шість кульок.

І, нарешті, відраховуємо від краю шість кульок і згинаємо магнітну стрічку таким чином, щоб наші несть кульок стикалися з шістьма наступними.


Далі продовжуємо згинати нашу зигзагоподібно нашу стрічку в куб. Наш чудовий кубик готовий!

Порада: якщо на якомусь етапі ви з'єднали кульки неправильно - використовуйте для їх роз'єднання які-небудь немагнітні плоскі предмети. Можна використовувати для цієї мети пластмасову лінійку. Врахуйте, що банківські картки можуть розмагнітитися під дією неокуба!

Звичайно, куб - це тільки одна з фігурок, яку ви можете зробити з неокуба. Насправді, таких фігурок набагато більше: це і піраміда, і, серце, скорпіон, і куля, і багато інших фігурки.

Що можна зробити з неокуба: прикраси

Однак, ця іграшка настільки універсальна, що з неї можна створити не тільки різні фігури, але навіть прикраси: намиста, ланцюжки, кольє і браслети. Причому, зробити це досить просто!

Можна просто спорудити з неокуба смужку в один або два магнітних кульки і з'єднати їх кінці. Вийде браслет з неокуба на руку або на ногу, який буде триматися без жодних застібок. Залежно від довжини, цей браслет легко може перетворитися на стильні намиста.

До речі, на них ви можете створити з тих же кульок стильний кулон - наприклад, у вигляді хрестика, сердечка, зірочки або першої літери свого імені.

Фактично, можна створити такий кулон, який ви тільки захочете, і легко змінити іншим за вашим бажанням!