Істинний законодавець у світі моди - знаменита італійська компанія Prada - явила світові своє нове парфюмерне творіння під назвою L'Eau Ambree.

Концепція аромату витримана в дусі класичної стилістики парфумерної лінії Prada, і в той же час в ній знайшлося місце унікальним інноваційним розробкам, що виявилися в унікальному і складному змішанні кілька полярних один одному нот.

Авторство аромату L'Eau Ambree від Prada належить співробітниці найбільшої парфумерної компанії Givaudan - відомому дизайнерові Даніеле Андрій (Daniela Andrier), раніше брала участь у створенні всієї парфумерної лінійки Prada.


Підсумок її нинішньої роботи - тонкий, чуттєвий, вишуканий аромат, здатний додати справжнє чарівність і підкреслити жіночність і витонченість його щасливої володарки.

L'Eau Ambree від Prada відноситься до сімейства квіткових, східних ароматів. Парфумерна композиція благоухающей рідини побудована на наступних компонентах:

  • верхня нота - сицилійський лимон;
  • нота серця - амбра, травнева троянда;
  • базова нота - пачулі, ваніль, опопонакс (камедійная смола).

Аромат L'Eau Ambree від Prada представлений в концентрації Eau de Parfum, номінальним обсягом флаконів 30 мл, 50 мл і 80 мл.