Природне бажання більшості жінок - завжди і в усьому виглядати прекрасно. Особливо це стосується зовнішньої складової жіночої натури.

виснажувати дієтичне харчування, виснажливі фізичні навантаження, різні косметологічні процедури - і це далеко не весь список того, до чого вдаються багато особи жіночої статі, щоб досягти бажаного і найбільш ідеального результату.

Правда деколи такі "жертви" або зовсім не приносять належного ефекту, або дають лише тимчасовий привід для радості, яка випаровується практично миттєво після того, як жінка закидає тренування, дієти і повертається до звичного ритму життя. Це одна з найпоширеніших помилок - отримавши бажане прийняти його як належне. У боротьбі за красиву фігуру правильніше дотримуватися іншого принципу - краще менш швидкими темпами, зате якісніше і надійніше.

Величезну популярність і мільйони прихильників по всьому світу завоювала спеціальна система дихальних вправ "Бодіфлекс". І це не дивно - успішне освоєння і застосування даної методики допомагає добитися справді чудового і якісного результату.

Бодіфлекс являє собою універсальний комплекс спеціальних вправ, які базуються на принципах глибокого аеробного (диафрагменного) дихання і спрямованих на розтяжку всіх необхідних груп м'язів , і як наслідок - на підтримку і тіла, і організму в цілому в чудовому стані.

Принцип дії системи полягає в наступному: перш за все слід освоїти техніку глибокого діафрагмового дихання.


Принцип її виконання такий - вдих, видих, втягування живота, розтяжка м'язів і затримування дихання до 10 рахунку, вдих, розслаблення. Далі спільно з дихальними вправами виконуються фізичні - изотонические (спрямовані на скорочення м'язів і відносно активний рух суглобів по всій амплітуді) і ізометричні (засновані на статичному скороченні м'язових тканин).

Таким чином, завдяки глибокому диханню, збагачує кров киснем, відбувається активне розщеплення жирів і виведення з організму утворилися шлаків і токсинів. Одночасне з тим напруга певних груп м'язів стимулює процес спалювання жиру, прекрасно тонізує м'язові тканини.

Регулярні заняття бодіфлексом дозволяють значно зміцнити імунітет людини, оздоровити серцево-судинну систему, удосконалити роботу шлунково-кишкового тракту, вирішити багато проблем зі здоров'ям і самопочуттям.

Не рекомендовано застосовувати дану методику людям, що мають проблеми зі щитовидною залозою, вагітним жінкам. Наявність глаукоми - привід відмовитися від подібних тренувань. Людям з підвищеним тиском слід дуже акуратно підходити до виконання вправ, обов'язково вимірюючи перед тренуваннями рівень AD і занадто не стараючись при заняттях. Гіпотоніки, навпаки, мають всі передумови для застосування даної системи. Навіть якщо людина повністю впевнений в нормальному стані свого здоров'я - консультація з лікарем зайвою не буде.