Масло, вироблене з насіння рослини ріпак, на сьогоднішній день вийшло на високі рейтинги популярності в європейських країнах. Статистичні дані свідчать, що даний вид масла по корисним і смаковим якостям знаходиться на третьому місці після оливкової і лляного, випереджаючи при цьому, соняшникова олія. Виробництво ріпаку протягом останніх років неухильно зростає, тому як, не вимагає особливих витрат. До того ж, ріпаковий макуха йде на корм тваринам. Також рапсове масло - недороге і якісне сировину для біопалива.
Рапсове масло поділяється на рафінована і нерафінована. Воно володіє однією чудовою якістю протягом тривалого часу зберігати прозорість, при цьому виключається виникнення неприємного запаху. Відзначимо, що в разі зберігання масла в темному прохолодному місці, навіть протягом п'яти років, всі смакові якості збережуться.
Але, зовсім ще недавно, використання ріпакової олії було проблематичним, в силу того, що в його складі виявили ерукової кислоти у великих кількостях. Ця кислота вкрай шкідлива для організму людини, до того ж, не виводиться з організму, а навпаки, має властивість накопичуватися. Присутність даної кислоти порушує життєво - важливі системи і уповільнює ріст.
Численні експерименти канадських учених привели до приголомшливого ефекту.


Вони змогли створити сорт ріпаку, в якому кислоти виявилося не більше 2%. З'явилася реальна можливість використання ріпаку для виготовлення маргарину і харчового рослинного масла.
Рапсове масло застосовується в деяких галузях промисловості - миловарній, шкіряній, металургійній, текстильній.
Обробітку ріпаку
Корисні властивості

  1. Вміст у маслі полінасищенних жирних кислот, що знижують рівень холестерину і зміцнювальних стінки судин - основна перевага ріпакової олії. Також кислоти запобігають ймовірність виникнення тромбів.
  2. Масло володіє високою калорійністю і для заповнення організму цінними елементами, достатньо в день однієї столової ложки.
  3. Ліноленова кислота, наявна в рапсовій олії, надає позитивну дію на кровообіг і кровоносні судини.
  4. Ріпакова олія використовують при лікуванні атеросклерозу.
  5. Широко застосування масла в кулінарії. Його використовують при приготуванні закусок, маринадів, соусів, майонезу, холодних страв.

Шкідливі властивості
У процесі приготування їжі, корисні якості масла губляться, а токсичні сполуки навпаки проявляються. Найкраще, рапсове масло використовувати у вигляді заправок і в холодному стані, уникаючи високої температури.