Аромати здатні чинити на людське сприйняття ефект, схожий з магічним. Ви можете один раз в житті відчути швидкоплинний аромат і пам'ятати його впродовж усього життя. Однак самі духи не ефемерні, це цілком конкретні рідини, упаковані в цілком конкретний флакон, і тому існують строго певні правила зберігання для парфумерії. Дотримання цих правил дозволить зберегти духи придатними для використання на максимально можливий період часу.

Різні духи можуть мати різні терміни зберігання. На підставі досліджень, проведених професіоналами, середній термін зберігання упакованих духів становить 3 роки. Духи у відкритому вигляді можуть зберігатися без втрати своїх властивостей від півроку до вісімнадцяти місяців.


Духи, що зберігаються в неприпустимих умовах можуть зіпсуватися протягом одного тижня.
Духи не можна зберігати під спрямованими на них променями світла, біля джерел тепла таких як батарея, електропіч або камін. Крім того, духи не можна зберігати у ванній кімнаті, або в будь-якому іншому вологому приміщенні. Це призведе до псування будь парфумерної продукції.
Світ моди, як і панує на дворі погода, досить мінливі. Так тріскучі морози, вже завтра зміняться повсюдними калюжами, для яких жіночі гумові чоботи на підборах вже у Вас заготовлені! Будь взуття в нашому інтернет-магазині, стильна і відповідає абсолютно всім кліматичним переспівати.