Одне з провідних місць серед безлічі сучасних косметологічних процедур займає радіохвильової ліфтинг (інакше кажучи термаж). Дана процедура являє собою одну з останніх технологічних розробок в області косметології, що дозволяє повернути в'янучої шкірі пружність і здоровий вигляд.

Термаж однаково гарний для застосування як жінками, так і чоловіками, які воліють не замислюватися над віковими змінами стану своєї шкіри. Головне, що повинно керувати зважилися на проведення такої процедури - бажання скоригувати овал обличчя, зберегти молодість і пружність шкіри. До того ж, радіохвильової ліфтинг - абсолютно безболісна і безпечна процедура, що не вимагає втручання анестезіологів, а також заперечує період реабілітації.

Суть проведення процедури термажа ґрунтується на стимулюванні під впливом активних радіохвиль вироблення незамінних для шкіри матеріалів - еластину і колагену. Випромінювання радіохвиль безпосередньо впливає на дерму (середній шар шкіри, що забезпечує її еластичність і міцність), за допомогою якого запускається процес оновлення клітин шкіри, що сприяє зміцненню загального тонусу шкіри і зменшенню глибини наявних на ній зморшок.


Таким чином, шкіра глибоко і рівномірно прогрівається до необхідного оптимуму температурного режиму, що забезпечує активізацію життєдіяльності клітинних процесів, що надають сприяння у поліпшенні мікроциркуляції крові лімфи.

Примітно те, що вплив активних радіохвиль поширюється конкретно на ті ділянки, на які виявляється процедурне вплив. Отже, застосовуватися такий вид ліфтингу може на будь-якій частині людського тіла.

Результат процедури термажа зберігається на протяг тривалого періоду і з часом лише покращується. Курс радіохвильового ліфтингу складається, як правило, з 4-6 процедур, що займають від 20 до 40 хвилин.

Найбільш кращий ефект від проведення процедури термажа відбувається при корекції області навколо очей, а також корекції овалу обличчя. Також від обробки шкіри таким методом значно виграють шия і область декольте.

Як і більшість косметологічних процедур, дана технологія - не виключно в плані наявних протипоказань. Застосовувати методику радіохвильового ліфтингу не рекомендоване: вагітним і годуючим жінкам, онкологічним хворим, людям з яскраво вираженими шкірними захворюваннями, а також мають порушення артеріального і венозного тиску.