Продовження статті ...

При Пучкова нарощуванні вій пучок з віями приклеюється поверх натуральної вії спайкою на шкіру максимально близько до зростання вій. Зазвичай стандартний пучок складається з трьох війок, однак буває, що він має і більшу кількість війкових волосків.

Для того щоб результат нарощування вій був максимально природним - його здійснюють не суцільним поруч, а невеликими пучками вій. Дану технологію використовують для експрес-ефекту при професійному світському і весільному макіяжі. Такі вії тримаються порядком до двох днів до змивання.

Для проведення даної процедури нарощування вам потрібні наступні помічники:

 • рідина для знежирення вій;
 • клей для вій;
 • пінцет;
 • текло або дзеркальце для клею (гладка поверхня);
 • серветка без ворсу;
 • щіточка для розчісування вій;
 • штучні пучки вій;
 • наклейки для захисту нижніх вій;
 • рідина для зняття нарощених вій.

Сама процедура проведення нарощування вій абсолютно безболісна і не завдає шкірі шкоди. Методика її проведення полягає в наступному:

 1. Дбайливо очистити область очей і видалити всю косметику.
 2. Повіки і вії протерти рідиною для знежирення, потім наклеїти на нижні вії спеціальну захисну наклейку ( щоб уникнути склеювання верхніх і нижніх вій).
 3. Підібрати війчасті пучки, найбільш відповідного для вас розміру: короткі, середні або ж довгі.
 4. Підхопити пінцетом 1 пучок вибраних вами вій і, використовуючи невелика кількість клею, наклеїти на верхню повіку. Переважно починати з зовнішніх куточків очей. Пам'ятайте про те, що найбільш ефективного результату можна досягти, використовуючи накладення коротких війок в центрі століття, а у зовнішніх куточків очей - більш довгих. Якщо при наклеюванні вій Ви користуйтеся чорним клеєм, то в результаті нарощування вийде ефект підводки. Накладні вії приклеюються ні до вашим власним віям, а на повіку. Потрібно постаратися дуже акуратно наклеїти їх над вашими власними віями.
 5. Приклейте потрібне, з вашої точки зору, кількість пучків, в продовження всій лінії ваших вій. Це може бути як 2-4 пучка на кожне око, так і 5-7 для отримання "карколомного" погляду.
 6. Все ті ж самі дії слід повторити для другого ока. Не забувайте дотримуватися симетрію!
 7. Ось в принципі і вся процедура. Тепер можете насолоджуватися отриманим результатом!

Для видалення нарощених вій потрібно, видаливши з очей всю косметику, акуратно протерти їх рідиною для видалення вій без ацетону.

Поресничное нарощування - більш складна процедура в порівнянні з пучковим нарощуванням вій, але ефект від такого нарощування набагато краще. При поресничное нарощуванні кожна штучна вія приклеюється поверх своїй натуральній. Вії, нарощені за такою технологією, виглядають абсолютно природно і натурально!

Для нарощування вій вам потрібні:

 • рідина для знежирення вій;
 • клей для вій;
 • вії різної довжини (8мм, 10мм, 12мм, 13мм) і різною (за бажанням) колірної гами - при звичайному освітленні ці вії виглядають чорними, при яскравому світлі - дають відблиски обраного кольору;
 • пінцет;
 • щіточка для вій;
 • рідина для зняття нарощених вій;
 • серветка;
 • будь-яка гладка поверхня (скло, дзеркальце ...);
 • спеціальні наклейки для нижніх вій;
 • ватяні палички, краплі Vizine, можливо стрази.

Процедура поресничное нарощування виглядає наступним чином:

 1. Необхідно видалити з очей всю косметику.
 2. Далі слід промити очі легким мильним розчином.


  Після процедури вмивання необхідно почекати 10-15 хвилин, щоб вії добре просохли.

 3. Визначивши тип очі, якого ви хочете добитися, вибрати довжину вій 8мм, 10мм, 12мм, 13мм і викласти їх на тканинній серветці.
 4. Потім необхідно підклеїти нижні вії за допомогою захисної наклейки, щоб вони не заважали нарощуванню верхніх.
 5. При процедурі нарощування вій постаратися не відкривати очі і бажано не розмовляти.
 6. Тільки на область вій потрібно нанести рідину для знежирення. Потім слід розчесати їх щіточкою, щоб додати їм правильний напрямок.
 7. На гладку поверхню скельця або дзеркальця видавити необхідну кількість клею. Правою рукою за допомогою пінцета беремо вію, занурюємо її в крапельку клею на відстань 5 мм. Потім намагаємося протягнути її по всій поверхні для того, щоб прибрати надлишки клею. Лівою рукою пінцетом розсовуємо вії так, щоб посередині залишилася одна, акуратно приклеюємо накладну вію до натуральної, простягаючи клей по всій рідній вії і акуратно поєднуючи її з штучною. Важливо - вію в клей необхідно занурити тільки один раз і обов'язково протягнути її по гладкій поверхні. Також необхідно дотримуватися чистоти пінцета, на ньому не повинно бути залишків клею. В іншому випадку - це суттєво ускладнить ваше завдання! У середньому ж на одне око потрібно наростити 60-120 війок!
 8. Клей потрібно просушити 5-7 хвилин, бажано за допомогою віяла.
 9. Тепер можна нанести на вії захисний крем, який буде оберігати і самі вії, і клей від вологи та інших зовнішніх факторів.
Корекцію таких війок необхідно зробити через 3-4 тижні. Вії природним чином оновлюються. Термін життя кожної вінки близько 3 місяців. Процес оновлення війок триває постійно, на місце оновлених війок слід наростити нові.
Процедура корекції нарощених вій полягає в наступному:
 1. Видалити з очей всю косметику.
 2. Промити очі мильним розчином і деякий час почекати, щоб вії добре просохли.
 3. Потім необхідно підклеїти нижні вії так, щоб вони не заважали нарощуванню верхніх.
 4. Слід провести подвійне знежирення вій.
 5. Далі - проводимо стандартну процедуру нарощування.

Зняття вій

Процедура також виконується із закритими очима. Тільки на область війок покладіть невеликі шматочки вати, ватною паличкою нанесіть рідину для зняття клею. Зачекайте 4-12 хвилин, клей розчиниться. Потім, тієї ж ватною паличкою, зняти штучні вії разом з клеєм. Після зняття необхідно вмитися мильним розчином. Бажано рекомендується якийсь час на ніч наносити на область вій касторове масло.

Ну що ж, продовжуйте вдосконалювати свій зовнішній вигляд. Ми щиро бажаємо вам успіху в досягненні ваших цілей!