Людство ще не придумало способів назавжди позбутися від такої напасті як зморшки. Звичайно ж, їх можна приховати за допомогою різних маскувальних засобів, відтягнути час їх утворення шляхом використання косметичної продукції спрямованого на те дії. Крім того, тимчасовому видаленню зморшок сприятимуть всілякі процедури пластичної хірургії.

Проте ж, вирішити дану проблему таким чином, щоб вона більше ніколи не виникала людині не під силу. Залишається тільки не нехтувати доглядом за шкірою, щоб хоч на якийсь період відтягнути утворення цих "злісних попутників віку".

Злегка несправедливим видається та обставина, що представниці прекрасної половини людства в даному питанні виявляються більш скривдженими матушкой- природою, ніж чоловіки. Свідченням тому той факт, що жінки більшою мірою схильні до природного процесу старіння.

Група данських учених в результаті проведених досліджень прийшла до наступного висновку: в області рота у жінок утворюється набагато більшу кількість зморшкуватих складочок, ніж в аналогічному місці у чоловіків.


До того ж жіночі зморшки більш глибокі.

Причини такого статевої нерівності полягають у наступному: в районі рота у жінок розташовується менше число сальних і потових залоз, а також менше кровоносних судин. Крім того, м'язові волокна жіночого рота розташовані набагато ближче до шкіри, ніж у чоловіків.

Враховуючи дані обставини фізіологічного будови, стає очевидним той факт, що процес старіння в області жіночого рота відбувається втройне активніше, ніж аналогічні вікові зміни в чоловічому організмі.