Піддавши своє тіло ретельному огляду - ви все ж виявили цей "страшний і жахливий" целюліт. Не поспішайте засмучуватися, а тим більше, безсило опускати руки. Це не така вже безнадійна ситуація. Давайте спробуємо дати серйозну відсіч цьому небажаному гостеві!

Харчування, вітаміни, масажі - і ця проблема може досить-таки швидко мінімізуватися. А для більш ефективного досягнення бажаного результату можна вдатися до дуже приємним і реально дієвим процедурам - антицелюлітні обгортання. Переваг у даних процедур безліч - вони сприяють розсмоктуванню целлюлітних грудочок, відновлюють тонус шкіри, роблять її гладкою і пружною, активізують процеси кровообігу і зменшують тіло в обсягах. До того ж, їх досить успішно можна зробити самій в домашніх умовах, не вдаючись до послуг дорогих салонів.

У сучасній косметології виділяють 2 способи обгортань:

  • холодну обгортання - особливо хороші результати приносить для в'ялою і млявою шкіри. Дія такого виду обгортання направлено на звуження судин, відновлення тонусу шкіри, зняття набряклості;
  • гарячі обгортання - розширюють судини, посилюють кровообіг і зменшують обсяги тіла. За ступенем впливу на проблему - цей вид обгортань набагато ефективніше попереднього.

Однак не зайвим буде знати, що такі процедури показані до застосування далеко не всім жінкам. Якщо у вас є гінекологічні та серцево-судинні захворювання, гіпертонія, варикозне розширення вен, різні пошкодження шкіри або ж ви просто вагітні - то, на жаль, вам дані процедури абсолютно протипоказані. Тому незайвим справою буде консультація у лікаря.

Якщо ж у вас повний порядок зі здоров'ям - ласкаво просимо в чарівний світ обгортань!

Для проведення даної процедури вам знадобляться наступні інгредієнти: скрабірующее засіб для тіла, приготована суміш для обгортання, поліетиленова плівка (рулонна), плед або ковдру (бажано вовняні), зволожуючий крем для тіла і ..


40-60 хвилин вільного часу і гарного настрою. Замість ковдри можна використовувати спеціальні антицелюлітні штанці з термоеффектом, якщо вони є у вас в наявності.

Процедура обгортання проводиться в кілька етапів:

  1. для початку необхідно гарненько очистити і злегка розпарити шкіру. Для цього протягом 4-5 хвилин помасажуйте проблемні ділянки тіла за допомогою скрабу. Потім видаліть залишки скрабу, використовуючи при цьому контрастний душ;
  2. далі слід нанести на шкіру приготовлену суміш для обгортання і акуратно, тонким шаром розподілити її в області проблемних зон. Потім оберніть оброблені ділянки тіла поліетиленовою плівкою. Вона створить вакуумний ефект і дасть можливість шкірі якнайкраще ввібрати корисні властивості суміші. Для створення теплового захисту поверх плівки оберніться ковдрою. Залишайтеся в такому стані 30-40 хвилин;
  3. по закінченні відведеного часу - розгорніть ковдру і акуратно зніміть плівку. Гарненько змийте залишки суміші під теплим душем. Легкими рухами просушіть шкіру і зволожите ваше тіло за допомогою крему. Все! Процедура завершена!

Повний курс таких обгортань повинен складатися з 10-12 процедур, проводити які можна через 2-3 дні. Спробуйте виділити час для їх проведення, і хороший результат буде вам гарантовано!