Пасха називається святом свят, торжеством торжеств. Недарма наші предки оточили це свято особливими звичаями, які досі живуть в побуті. Навіть невіруючі люди за давньою традицією фарбують в цей день яйця і печуть паски.

У давні часи заможні господарі на паску подавали 48 різних страв, по числу днів минулого посту. Здобні паски і сирні паски завжди прикрашали саморобними квітами, що символізували пробудження природи і розквіт духовності. Виготовлення квітів для свята, як і розписування яєць, було надзвичайно захоплюючим заняттям. І дорослі, і діти вирізали квіточки і гілочки з яскравого кольорового паперу і прикрашали ними стіл, будинок, ікони та меблі.

Обрядові великодні страви завжди пов'язували з ритуальною символікою урожаю. Залишки освячених у церкві пирогів, яєць та інших страв не можна було викидати, їх закопували в полі, щоб грунт був родючим і дала багато врожаю в поточному році. Одне пасхальне яйце обов'язково зберігали до початку сівби, його брали з собою, коли йшли сіяти перший раз і з'їдали в поле, щоб урожай був багатим.

На Русі, як і в багатьох інших країнах (Угорщини, Польщі, Чехії та ін.) на великодній стіл, крім паски, паски та яєць, неодмінно ставили фігурку баранчика з тіста або вершкового масла. Це символ, що нагадує про жертовної смерті Христа в спокутування гріхів людських, пише Народне свято.

Великдень - свято воскресіння, відродження і прийнято на стіл ставити проросле зерно (пшеничне, ячмінне або інше), оскільки ніжна зелень, що вийшла з сухого насіння символізує вмирання і повернення до життя знову.


Звичайно ж, жоден святковий стіл не обходився без фарбованих яєць. В яйці, яке приховувало життя пташеня, наші предки бачили воскресіння Христа, а червоний колір нагадував про крові, якої людству було даровано вічне спасіння.

Найдавнішим з традиційних великодніх страв є паска. В пам'ять про те, що Ісус Христос після воскресіння приходив до своїх учнів і куштував з ними їжу, апостоли під час трапези не сідали на середнє місце, де зазвичай сидів Христос, і викладали перед ним частину хліба, ніби господь знаходився серед них.

Так склався звичай залишати у Великдень у храмі хліб. На хлібі зазвичай зображувався хрест з терновим вінцем, але не було самого розп'ятого, що символізувало перемогу над смертю. Цей хрест став символом Світлого воскресіння Христового. Народився звичай і в кожній віруючій російській родині піч подібний хліб - паску зі здобного тіста - і освячувати його в церкві. Вважалося, що якщо великодній хліб вдався, то і в сім'ї все буде добре, якщо ж він в печі не підійшов або розтріснувся - чекай нещастя.

Ще одне обрядове блюдо на Русі - паска - сир зі сметаною, викладений у вигляді усіченої піраміди, що символізувала релігійну гору Голгофу. Також паска є символом Гробу Господнього. Раніше від паски відрізали шматочок і зберігали його як найцінніше ліки.