Окреме місце на святковому столі відведено яйцям - і варто зауважити не лише сьогоденням, вареним, а й солодким, шоколадним. У Франції, наприклад, такі великодні яйця - невід'ємна складова солодкого столу. І недарма, адже готувати їх нескладно, а виходять красивими і смачними!

Все, що необхідно для їх приготування - десяток яєць і пару плиток шоколаду (на розсуд - білого, чорного або молочного, їх також можна поєднувати). Варто зауважити, що кількість інгредієнтів залежить від передбачуваної кількості шоколадних гостинців - шоколад заливається в шкаралупу, так що за обсягом повинен відповідати "природному" вмісту яйця.

Отже, беремо яйця, ретельно миємо, проробляємо два отвори, при чому одне повинно бути більше другого (маленьке служить лише для полегшення очищення яйця, а другий -по-перше, є місцем "виходу і входу" вмісту, по-друге, в шоколад потім через нього можуть бути занурені горішки або сухофрукти).

видуває з яйця жовток і білок, після чого промиваємо шкаралупу, для більшої очищення - окропом; і сушимо наші "формочки".


Далі необхідно розтопити шоколад і влити його в шкарлупки (можна заливати шарами - якщо використовується різний шоколад, буде виглядати дуже симпатично, також при при бажанні можна додати родзинки, горіхи) до повного заповнення.

Готові солодкі яйця помістити в холодильник на кілька годин до повного застигання, після цього часу (в середньому 3-4 години) поводитися з ними як із звичайними - цокають один з одним, поздоровляти всіх з великим святом і насолоджуватися замечтальним блюдом! Смачного і з наступаючою Світлої Великоднем Вас і Ваших близьких!