Кожен новий сезон - свято для модників, адже можна обзавестися черговими актуальними новинками. З приходом тепла основним модним аксесуаром стають сонцезахисні окуляри. Вони покликані не тільки захистити очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, але і підкреслити стиль їхнього власника.

Сонячні окуляри можна віднести до деталей, що допомагає створити цілісний образ, позначити статус. Ніколи не варто економити на взутті, годинах і сонцезахисних окулярах. В останньому випадку, до речі, економія взагалі небезпечна для здоров'я, оскільки лінзи сонцезахисних окулярів обов'язково повинні бути виконані з високоякісного матеріалу і оснащені UV-фільтром. Інакше, окуляри не тільки не будуть захищати очі, але і, навпаки, псувати зір.

Зрозуміло, існують певні тенденції в моді на сонцезахисні окуляри. Що ж пропонують дизайнери на сезон весна-літо 2010?

Ця класична форма очок практично ніколи не виходить з моди. Наступив сезон не став винятком. Авіатори включили в свої колекції багато провідних світові дизайнери. У широкій або вузькій оправі, з дзеркальними лінзами чи ні - окуляри-авіатори актуальні в будь-якому прояві, причому як для чоловіків, так і для жінок.

Круглі окуляри невеликого розміру в цьому сезоні актуальні як ніколи.


Носити їх пропонується в суворій оправі і з непробивності серйозним обличчям. В іншому випадку є ризик виглядати дурнувато.

Як відомо, мода циклічна, і все нове - це добре забуте старе. Модні тенденції весняно-літнього сезону в черговий раз це підтверджують. На піку популярності великі квадратні окуляри в стилі ретро і так звані окуляри-метелики.

Легендарні окуляри Clubmasters від RayBan, які були аксесуаром, обов'язковим для всіх поважаючих себе модників 50-х і 80-х, переживають третій пік популярності.

У цьому сезоні дизайнери позбавили сонячні окуляри всіх зайвих деталей: ні всюдисущих страз, ні хитромудрих узорів - ніяких декоративних елементів. Єдиний модний спосіб прикраси оправи - колір. Особливо актуальні червоний, жовтий, білий, бежевий і синій.

Слідуючи модним тенденціям, не варто все ж забувати, що окуляри - річ дуже індивідуальна. Не кожному підуть ультрамодні фасони. Тому при виборі захисту для очей краще керуватися, насамперед, власним смаком.