Всі ми добре знаємо, що вчитися ніколи не пізно. Цю істину дорослі особливо охоче підносять дітям, але не завжди дотримуються їй самі. Круговерть на службі і вдома, занурення у віртуальний світ і "щось я стала все забувати", "так адже й вік уже не той".

Але справа тут не у віці, а в нашому ставленні до себе. Любити себе - це не тільки купувати нові наряди і активно боротися з кожною новою зморшкою. Любити себе - це виховувати в здоровому тілі здоровий дух. А здоровий дух може гарантувати здоровий мозок. Чи багато ви приділяєте йому уваги? Швидше за все, немає. А адже мозок, якщо застосовувати сучасні терміни, наш головний процесор, який забезпечує і контролює всі життєві процеси в організмі.

Отже, що потрібно мозку, щоб ми відчували себе чудово? Основне - мозок не любить сірості й нудьги, йому потрібні соковиті і різноманітні враження. Прогулянка на природі, краса зоряного неба або багряного заходу, перегляд якщо не картин в художній галереї, то репродукцій в журналі, життєрадісно-яскрава квітка на підвіконні наситить його потреба в різноманітності. Чоловік навряд чи буде відрізняти від сірих шпалер дружину в тьмяних домашніх нарядах.

Мозок потрібно тренувати.


Найцікавіше, що йому це дуже подобається. Він просто пишається собою. Починайте з малого - вивчіть вподобане вірш (або хоча б разом з дитиною), складіть з букв одного довгого слова нові варіанти. Коли втягнетеся, то зможете показувати відмінні результати і в спеціальних тренінгах з розвитку пам'яті, логічного і творчого мислення, пише femaleplanet.ru.

Можна передбачити заперечення: "А коли всім цим займатися?". Вільного часу у жінок, звичайно ж, дуже мало, але, по-перше, навряд чи ви хочете бути старезної розумової руїною до сорока років, коли життя, як відомо, тільки починається. І, по-друге, таке проведення часу об'єднує родину, народжуючи дух здорової конкуренції і азарту. Можна навіть оголосити конкурс - з призами та нагородами!

Але для того, щоб ваші домочадці показували відмінні результати, їх потрібно ще й правильно годувати. Так-так, мозок - великий гурман. Чіпси і газовані напої входять в його сміттєву корзину, а ось овочі, фрукти, каші з недробленого зерна, риба принесуть відчутну користь.