Хороше, якісне дитяче автокрісло не може бути зовсім дешевим. Але треба собі уявити, що в цю ціну входить вартість матеріалів, з яких зроблені деталі, оббивка, каркас і т.д.

Всі дитячі крісла повинні відповідати Стандарту Безпеки Європи ЕСЕ R 44/04.Гарантія безпеки повинна підтверджуватися документами про тести і випробуваннях, пройдених будь - яким автокреслом.

Іноді батьки просять продати їм крісло, якесь дешевше, щоб "даішники відчепилися". Але хороше автомобільне крісло не може коштувати менше 800 гр. Продавці автомобільних дитячих крісел радять утримуватися від покупки автокрісел китайського виробництва, а також крісел б/у.

Адже неможливо впізнати за зовнішнім виглядом крісла б/у, побувало воно в аварії. Зовні це може бути зовсім непомітним. Дешеве, неякісне крісло при аварії може спотворити дитини - при аварії його може просто-напросто проткнути його металевими деталями "кустарного" виробництва.

Деякі дослідження європейських виробників автомобільних крісел показали, що 40% дитячих крісел попросту несумісні з маркою автомобіля або потребують серйозної регулюванню.

Близько 90% сидінь були встановлені невірно. Це дослідження також показало, що багато батьків використовували для перевезення своїх дітей сидіння, що були колись у вжитку. Великий відсоток з них мали такі сильні пошкодження, що їх не можна ні за яких-небудь обставинах використовувати в якому б то не було автомобілі.

Вважається, що найнадійнішими кріслами є крісла, які призначені саме для вашої марки автомобіля . Але такі крісла коштують не дуже дешево, близько 3-4 тисяч гривень.


Але є вихід - купувати крісла - універсал, які використовуються у віці від народження до 12 років.

Що стосується цін на автокрісла, у магазинах можна знайти різні варіанти-від 800 до 8000. Цікавий все-таки питання-чому ж така велика різниця, від чого вона залежить? Чи обов'язково дороге автомобільне дитяче крісло виправдовує свою ціну?

Не можна сказати однозначно, що дороге крісло-краще, а дешеве погане. Чималу вартість ціни бере на себе розкручений бренд, витрати на рекламу. Але деякі батьки відзначають, що у дорогих марок може і не бути внутрішнього, пятиточечного ременя безпеки, пише sunny-.com.ua

А деякі недорогі моделі з групи 1-2-3 мають цей ремінь в наявності. Дитина, пристебнутий дорослим ременем, піддається великій небезпеці. Ремінь, що проходить у дитини на животі, може нанести травму внутрішнім органам дитини-печінки, селезінці і т.д.

Іноді на вартість крісла можуть впливати конструктивні особливості дитячих крісел. Автокрісло Isofix коштує значно дорожче - від двох тисяч гривень. Нерідко крісло з великою кількістю можливостей коштує дешевше. (Наприклад, з семиступінчастою системою регулювання рівня спинки крісла).

Ціна на крісло може залежати від матеріалу, з якого виготовлений чохол. Наприклад, синтетичний чохол може коштувати на триста гривень дешевше. У деяких крісел можуть бути додаткові опції - москітні сітки, спеціальні іграшки, столик для годування дитини, змінний чохол, дощовик, подушка під шию, захисні шторки і багато іншого.