Практично кожна матуся стикається з проблемою поганого апетиту свого чада. І всі вони не cпят ночей, думають як же "впихнути" в улюблене чадо корисної каші .. Сьогодні ми розповімо вам як підвищити апетит у дітей.

Якщо ваш син або дочка відмовилися від обіду, при цьому ніяких хвороб у них не спостерігається, це ще не привід бити на сполох. Вам адже теж не завжди хочеться їсти. Можливо, малюки перекусили, або попили молока і є на даний момент не хочуть. Якщо ж діти постійно відмовляються від їжі, варто простежити за їх поведінкою.

НЕ ДОТРИМАННЯ РЕЖИМУ ДНЯ

Зауважу, що матусі, які чітко дотримуються режиму дня: підйом-сніданок-прогулянка-обід-сон-прогулянка -вечеря, наприклад, в більшості випадків не мають клопоту з поганим апетитом. У дитини вироблений рефлекс, скажемо, що після прогулянки потрібно їсти, а після купання випити молоко з вівсяним печивом. Намагайтеся, хоч це і не легко, привчити чадо до режиму.

Свіже повітря і перекусити. Дуже важливий фактор. Погано якщо прогулянки відсутні, погано, якщо під час прогулянки дитина з'їсть пиріжок (переб'є апетит). Прогулянка, якщо це не пікнік, не повинна асоціюватися з їжею або солодким соком. На прогулянці ми бігаємо за голубами, вважаємо кішок, збираємо гарні листи. А потім, втомлені і нагулятися, сідаємо і їмо вдома ароматний супчик.

Про перекушуваннях можна довго говорити. Дитина з'їдає банан, випиває солодкого чаю, випрошує цукерку .. ну хто після такого з'їсть пюре з котлетою? Мій син примудрявся ховати печиво, і потім, якщо я йому в перекусі відмовляла, знаходив "заначку" і з'їдав. Так не можна. Для цього (чаю, печива і фруктів) є полуденок, пише l-cocktail.ru.

КУЛІНАРНІ РИТУАЛИ

Мимоволі стає шкода дітей, які змушені день у день їсти кашу-розмазню .


Виглядає вона вже якось не апетитно. А якщо у каші з'являться оченята, носик і ротик, та на додачу, їжу буде супроводжувати цікава історія про сильні кашеедах, думаю малюк мимоволі з'їсть нехай навіть половинку. А якщо кашка лежить в тарілочці, де на дні намальований улюблений паровоз, за яким малюк скучив, процес поїдання стане вдвічі швидше.

До речі, а чому б вам не зробити звану вечерю для барбі, або Не пообідати в печері ведмедя (розкладний наметі)? Це так весело. Дітей старшого віку можна перетворити на помічників, які беруть участь у процесі кашетворенія, або ліплять пельмені-малятка для улюбленої ляльки. І не страшно, якщо замазані кухня, її теж можна прибрати разом. А ввечері прийде тато з роботи і ви всі разом будете їсти, спілкуватися, і це так весело і смачно!

ШАНТАЖ

Всі діти шантажисти. І батьки теж. Ми один одного такими робимо. "Не доїси кашу - гуляти не підеш", "Мама, з'їм ложку, а ти купиш кіндер". Такі фрази-ежедневки звучать в кожній родині. А дарма. Не хоче дитина є - не голодний! Дайте йому солоний огірочок, яблуко або стакан кефіру (ці продукти стимулюють апетит) і через пів години малюк буде стукати ложкою по тарілці!

І ще, дозвольте дитині самій вибирати меню. Без фанатизму, звичайно, але все ж. І не бійтеся, якщо раціон на ваш погляд, буде не збалансований, дитина слухає свій організм, а у ваших силах зробити будь-яку їжу корисною. Як? Карапуз вимагає оладки - додайте в них яблук, любить макарони - приправте їх свіжою зеленню і приготуйте овочевий салатик. Варіантів багато.

І не варто говорити, що у вас немає часу на подібну нісенітницю. Це ваша дитина і для свого скарбу час потрібно знаходити завжди!