Практично у кожного з нас робота пов'язана з постійним перебуванням біля комп'ютера. Як же уникнути передчасного старіння шкіри і захистити організм від негативного впливу випромінювання?

Основні правила прості:

- Створіть на шкірі свого роду захисний бар'єр, щоб уникнути пересушування. Для цього необхідно дотримуватися щоденну процедуру по зволоженню шкіри - не забувайте використовувати живильні і тонізуючі креми і тоніки.

- Також важливо пам'ятати: шкіра навколо очей куди більш ніжна, ніж все обличчя, тому їй необхідний ще більш ретельний догляд . Не нехтуйте засобами для шкіри навколо очей і вам не доведеться зіткнутися з проблемою передчасних зморшок.

- Не забувайте робити перерви в роботі. Робіть невеликий перепочинок, щоб розслабитися. В ідеалі - щогодини виходите подихати свіжим повітрям. Шкірі, як і вам, потрібний кисень.

- Включіть у свій раціон антиоксиданти - зелений чай і цитрусові, часник і шпинат. Вони не тільки мають загальнозміцнюючу дію, але і допоможуть очистити організм від шкідливих речовин, що накопичилися за день, і нейтралізувати вплив випромінювання.


Також корисні селера, чорниця, морква і капуста.

- Свіжі овочі та фрукти стоїть не тільки включити в раціон, але і використовувати їх для догляду за шкірою - можна робити фруктові та овочеві маски, які запобігають пересихання шкіри. Хорошим зволожуючим ефектом володіють огіркові і томатні маски - можна просто наносити свіжу кашку на обличчя на 15 хвилин.

- Також важливо не нехтувати вечірнім ритуалом по очищенню шкіри. Можна використовувати замість покупних коштів для вмивання або звичайної води мінеральну і домашні засоби - настої ромашки або шавлії.

- На ніч теж варто покривати шкіру живильним (для нормальної і жирної шкіри) або зволожуючим (для сухої) кремом. Особливо корисні крему з екстрактами винограду, зеленого чаю. Якщо у вашій ванній таких немає, можна додавати у вже готові засоби ефірні масла для посилення ефекту (ідеально підійдуть обліпихову і розмаринова масло, виноградне, масло зеленого чаю та інші).