Для найменших, дітей дошкільних установ та початкових класів загальноосвітніх шкіл, вивчення англійської мови часом перетворюється на справжню проблему.
Брак методичної літератури або велика кількість підручників і методичок, скажімо так, сумнівного характеру та якості, не дозволяють на належному рівні здійснювати навчання англійській мови найменших. Діти і школярі намагаються вивчати англійську мову по знову пропонованих ними шкільним програмам, затвердженим міністерством освіти. Проте якість та підготовка педосостава залишає бажати кращого.

Методичні розробки, які пропонуються самим маленьким не відрізняються своєю винахідливістю і зацікавленістю.


Дітям деколи стає абсолютно не цікаво вивчати мову, коли їм намагаються втовкмачити сухі набори букв і слів, об'єднані в речення. Англійська мова для дітей в Києві звичайно розвинений більш ніж в регіонах, вже з 6 місяців пропонуються курси і цілі класи.

Ситуація трохи вирівнюється останнім часом. З'являються нові, ігрові методики для вивчення англійської мови дітьми в ході ігрового процесу. З'являється інтерес до вивчення і діти стають більш інтерактивними в ході шкільного процесу. Головне показати дитині всю ту ігрову гамму і палітру англійської мови, яка дозволить нашим дітям вивчати мову з інтересом і ретельністю.