<


p> Усім тим, хто бажає схуднути і привести в нормальний стан свій шлунок, дієтологи рекомендують вживати кефір щодня. Дане правило стосується і тих людей, які дбають про здоров'я свого організму. Не дарма ж цей напій був внесений американськими медиками в список найкорисніших продуктів у світі!

До допомоги так званої "дієти кефіру" часто вдаються багато знаменитостей, що також свідчить про ефективність її використання.

У чому ж полягає чарівна сила кефіру? Якими такими властивостями володіє цей смачний кисломолочний продукт?

Кефір відмінно справляється з наступними завданнями:

  1. Допомагає врегулювати роботу шлунково-кишкового тракту і сприяє відновленню мікрофлори кишечника. З цієї причини кефір є незамінним помічником при дисбактеріозі, а також виступає відмінним профілактичним "ліками", який попереджає виникнення запорів і коліту.
  2. Молочні та біфідобактерії, які містяться в цей кисломолочний напій, перешкоджають розвитку шкідливих мікроорганізмів.
  3. Кефір забезпечує організм людини всіма корисними поживними речовинами, необхідними для його нормального функціонування.
  4. Регулярне вживання кефіру дозволяє значною мірою знизити рівень вмісту в крові "поганого" холестерину.
  5. Основні складові компоненти даного кисломолочного продукту - кальцій і білок - допомагають зміцнити кісткову систему, а також сприяють зростанню організму (особливо в дитячому віці).
  6. Кефір володіє унікальною здатністю зводити до мінімуму ризики розвитку таких смертельно небезпечних захворювань, як рак кишечника і рак прямої кишки.
  7. Кальцій, що міститься в кисломолочної середовищі, засвоюється організмом набагато краще, ніж при вступі з молока.
  8. Кефір мінімізує прояв алергічний реакцій.
  9. Кефір - один з небагатьох продуктів харчування, які організм людини засвоює з легкістю і без будь-яких "сюрпризів".
  10. Є ефективним засобом для профілактики остеопорозу, тому рекомендований медиками для регулярного щоденного вживання людям похилого віку.