Італійський модний бренд Sergio Tacchini, заснований знаменитим у минулому тенісистом зі світовим ім'ям, відомий в fashion-індустрії не тільки як виробник елітної спортивної одягу, але і якісної парфумерії lux-класу. Причому парфумерна продукція даної марки відрізняється високоякісними характеристиками і досить-таки демократичними цінами, що в значній мірі сприяє постійному поповненню армії її шанувальників.

Не так давно жіноча складова парфумерної лінійки Sergio Tacchini поповнилася новим творінням - ароматом "Precious Pink". Як і всі попередні представники парфумерної продукції даної марки, новинка слід основним принципам компанії - свобода і динамічність, свіжість і невимушеність.

Призначення даного парфуму, за словами його творців, полягає в "вірній службі сучасній жінці - динамічною і активної, яка уособлювала дух нинішнього покоління, і в той же час класично елегантної, наділеною природженим смаком і природної жіночністю ".


Про це свідчить як назва аромату, так і його рожеве "облачення", що виявляє собою втілення досконалої жіночності, м'якості і ніжності.

"Precious Pink" відноситься до сімейства квіткових, деревних ароматів.

Парфумерна композиція благоухающей рідини представлена наступними складовими:

  • "верхня нота" - конвалія, зелене яблуко, плоди лимона;
  • "нота серця" - зелений чай, персик, жасмин ;
  • "базова нота" - кедрового дерева, амбра, мускус.
Аромат "Precious Pink" від Sergio Tacchini представлений в концентрації Eau de Parfum, номінальною ємністю флаконів 30 мл, 50 мл і 100 мл.